Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi leszokás után hogyan?

Cigi leszokás után hogyan?

Figyelt kérdés

már napok óta terveztem a leszokást és a mai napot választottam ki erre. én nem rég óta dohányzom kb. 6 éve viszont eléggé függő vagyok a napi átlagom 1 dobozról már az utóbbi 1 évben felment majdnem 2 és fél dobozra úgyhogy eldöntöttem végleg leteszem meg hát már csak azért is mert el akarok kezdeni sportolni és nem szeretnék mellette bagózni..


Ma még elszívtam reggel 2 szálat viszont az volt az utolsó. Szóval itt most nem az a kérdés hogy szokjak le mert egyszerűen csak nem szívom és kész viszont tanácsokat elfogadnék tőletek főleg ex dohányosoktól hogy hogy tudnám megkönnyíteni ezt a folyamatot? hogy az elvonási tünetek ne legyenek olyan erősek.


Előre is köszi a válaszokat!



egy fiatal felnőtt



febr. 25. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20 év után álltam le 16 hónapja, napi 1 dobozról.

A ciginél sunyibb, aljasabb, addiktívabb függőség aligha létezik, a mai napig rá tudnék gyújtani, pedig én egy komplett életmódváltást rendeltem hozzá (súlyzós edzés, túrák, futás, tiszta étkezés, alkohol és koffein minimalizálása... és rengeteg olvasmány, hogy miért NE dohányozzak)

Irtó nehéz megszabadulni tőle, és hosszútávon is nehezen enged.

febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
Májusban lesz 32 éve, hogy leszoktam. Az első hetekben gyufaszál rágcsálása segített.
febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

4 éve szoktam le, és nagyon ritkán kívánom, de ez nem tart tovább két percnél. A leszokás viszont egy hét szenvedés volt, amin mégegyszer nem akarok átesni, erre mindig emlékeztetem magam. Egyszerűen nem éri meg anyagilag, büdös leszel tőle, és kellemetlen amikor órákig nem cigizhetsz valami miatt (például vizsga közben).


Én az elején egy lapon vezettem, a haladásom (ez a mai napig megvan). Tudtam, hogy max két hét és túl leszek rajta. Szerencsére elég volt egy hét, utána már nem kívántam annyira.

márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hol tartasz a leszokásban kérdező?
márc. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!