Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vízipipa menyire káros?

A vízipipa menyire káros?

Figyelt kérdés

valaki azt mondja hogy károsabb mint a cigi valaki meg azt hogy egyáltalán nem

amúgy szerintem se


2011. jan. 8. 22:14
1 2
 11/13 Phoney ***** válasza:

Ha olyan baromisok nikotin volna a VP-ban, akkor engem már lehetne temetni.


Nem vagyok igazi dohányos, az évi dohányfogyasztásom kb 1 doboz (piros) cigi, 10-15 szál kisebb szivar és mondjuk 2 töltet vizipipa.


Épp ezért nagyon gyanús az itt elmondottak után, hogy míg fél doboz cigi 10 óra alatt elszívva totál kikészít, addig egy töltet pipa ketten elszívva (kb 30 perc alatt!) fel se tűnik. Pedig általában jó nagyot szívok belőle.


Egész biztosan nem ártalmatlan, de ha fél óra alatt elcigizném azt a mennyiségű dohányt (ha sikerülne egyáltalán), akkor mehetnék is az ügyeletre.


Ja, a nikotinos rágót ugyanígy nem bírom.

2011. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2011. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Phoney ***** válasza:

Persze, már az 1900-as években is voltak okos orvosok meg kitűnő laboránsok, mégis sikerült 100 évre betiltani egy ártalmatlan italt mindenféle mellébeszéléssel.


Hát így bízok én abban, hogy nincs üzleti érdek a káros-nemkáros tanulmányok mögött. Aki TÉNYLEG tudni akarja káros-e a vizipipa, annak sajnos tökig el kell mélyedni az egész működésében. (Ami nem egyenlő "elolvasok egy pár netes cikket".)


A cigarettabiziszben nagy pénz van, úgyhogy ha valakinek nincs türelme kutatni a kérdésben, inkább vonjon vállat aztán dobjon fel egy érmét.

2011. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!