Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen a fű? (bővebben lent...

Milyen a fű? (bővebben lent kérdések)

Figyelt kérdés

1 mennyit kell szívni, hogy beállj tőle?

2 valamint amikor elkezded szívni, az első slukk után már érzel valamit?

3 mennyi idő múlva megy el a hatása?

4 magában, vagy dohánnyal keverve kell szívni?

köszönöm, és szépen kérek olyan embereket akik le akarnak beszélni róla, vagy egészség huszárkodni akarnak, ne írjanak!


2011. ápr. 28. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
még sosem füveztem de: dohánnal keverve kell szívni, a többi meg anyagtól fögg.
2011. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"egészség huszárkodni akarnak" X"D

egyébként csak akkor kell dohánnyal keverni, ha jointot akartok belőle csinálni (ezt is azért, hogy jobban égjen), ha pipából akarjátok, akkor nem kell hozzá dohány. a kérdéseidre ennyi a válasz: attól függ, hogy milyen az anyag, ha szar, akkor levehetsz belőle 5-6-ot is, de ha jó, akkor már a 1-2.-nál érezni fogod. fontos, hogy legyen nálatok valamilyen málna, nagyon ki fogtok száradni és ha még köhögni is fogsz a füsttől...inkább legyen ott málna...jó szórakozást :)

2011. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Nagy tapasztalatom nincs, csak próbáltam párszor.

1- Asszem egy gramm. Ez eléggé "rendbetesz"

2- Pár slukk után érzed, de ez erősen függ a minőségétől is.

3- Szerintem egyén függő, a tömény hatása kb két óráig tart.

4- Dohánnyal kell keverni.

Tanács: Piával ne keverd, nagyon szarul lehetsz úgy tőle, én próbáltam, de inkább az árán veszek egy elfogadható piát, mert a fű az nekem ugyan olyan volt majdnem mint a pia, csak mikor ment ki a hatása, totál szomorkodós hangulatom volt. Egészség huszárkodni nem akarok, a te életed, a te döntésed, próbálki ha gondolod, de max a harmadik alkalom után álj le vele, mert ismerek olyat aki nem ált le vele, és azóta ott tart, hogy az addig nagy becsben tartott dolgait kínálgatja nekem potom pénzért megvételre, ha füvet akar venni. Szóval csak óvatosan vele, próbáld ki ha gondolod, de ne szokj rá, mert rámegy az életed is. A srác is totál jorrekt srác volt, biztos jövővel, most már ahogy látom, a jövője is kérdéses.

Remélem kielégítő volt az infó.

2011. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
minek akarjátok dohánnyal keverni???? ez olyan, mint amikor a vodkához juice-t öntenek. FÖLÖSLEGES! az a lényeg, h beállj tőle, igaz? elvégre azért szívod, akkor meg minek akarod dohánnyal? attól nem lesz nagyobb hatása...
2011. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Dohány nélkül pazarlás szívni! Míg csak tartod a kezedben és az előző slukkot lenn tartod, addig sok elfüstölög a semmibe! Meg dohánnyal tovább tart a szívás élvezete is... Egy exhasználó
2011. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
igen, dohány akkor kell ha jointot szív, de ha pipával nyomassa, akkor meg minek????
2011. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

1 az anyaggal szembeni toleranciától, valamint a fű minőségétől függ

2 valamit igen

3 nem megy el, esetleg elmúlik, és pár óra 4-5

4 nem kell, de ha cigit tekersz, tanácsos dohánnyal keverni. gondolom nem akkora mennyiséget tekersz, hogy az megtöltsön egy cigit.

2011. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

"minek akarjátok dohánnyal keverni???? ez olyan, mint amikor a vodkához juice-t öntenek. FÖLÖSLEGES! az a lényeg, h beállj tőle, igaz? elvégre azért szívod, akkor meg minek akarod dohánnyal? attól nem lesz nagyobb hatása..."


a vodka se lesz erősebb a narancstól. csak finomabb.......

2011. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még egy kérdésem lenne. szívás előtt, valamint szívás utána mennyi idő múlva lehet inni alkoholt?
2011. ápr. 29. 13:43
 10/18 anonim ***** válasza:
1 grammtol 4-en beszivtok es meg marad is...es nem is a legjobb minosegutol...erzed minjárt al elso slukk utan..
2011. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!