Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen a fű? (bővebben lent...

Milyen a fű? (bővebben lent kérdések)

Figyelt kérdés

1 mennyit kell szívni, hogy beállj tőle?

2 valamint amikor elkezded szívni, az első slukk után már érzel valamit?

3 mennyi idő múlva megy el a hatása?

4 magában, vagy dohánnyal keverve kell szívni?

köszönöm, és szépen kérek olyan embereket akik le akarnak beszélni róla, vagy egészség huszárkodni akarnak, ne írjanak!


2011. ápr. 28. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
kicsit ihacc...enis szoktam egy ket felest..
2011. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Személyenként max 0,1g elsőre!!! Ennél többet ne! Ha jó gyantás, szinte már fehér, nagyon világoszöld szétaprítva, akár 0,05 is elég tud lenni egy embernek. Bármi drogot kipróbálsz, a dózist a lehető legalacsonyabbra érdemes venni, mivel nem ismered a hatását, nem tudod, mekkora a toleranciád. A fűtől is lehet rosszul lenni, ha túl sokat szívsz.

2. Cigi erősségétől függ, ha van olyan 0,3 körüli a cigi, szerintem már megérzed az első slukk után is. Viszont kell kb 5 perc, mire kiteljesedik a hatás.

3. Mennyiségtől, minőségtől és fajtától függ. Átlag 3-4 órát számolj rá.

4. Cigiben mindenképp dohánnyal keverve. Pipából mehet magában.


Óvatosan a fűvel, nagyon alattomos drog. Ha mentálisan bármi furcsát tapasztalsz magadon a használat után, állj le vele, vagy pihentesd legalább.

2011. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja igen, az alkoholos kérdésre nem válaszoltam. Akkor szívj, ha már kijózanodtál, és akkor igyál, ha már elmúlt a fű hatása. Egyszerre a kettő ne legyen jelen a szervezetedben. SWIM tapasztalatai szerint felerősíti a kettő egymás hatását, sokkal jobban be vagy rúgva és sokkal jobban be vagy szívva, mint külön-külön ugyanannyitól egyébként lennél. És ez a felerősítő hatás érvényes a hányingerre, tekintve, hogy nagy mennyiségben mindkettő hányást okoz. A fű+alkohol kombóknak leggyakrabban hányás a vége. Azt maximum csak tapasztaltabbaknak, de neked első alkalommal semmiképpen nem ajánlom.
2011. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha 8 éves vagy ne füvezz ott a spuri
2011. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

0,1g elsőre?? inkább 0,3 ...

Azonnal érzed? A faszt, majd csak késöbb.


Látszik, hogy sok a tudatlan .., akik csak hallanak róla, meg olvasnak..


Ha elsőre probálod, tömény alkoholt ne igyél.

2011. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
namostha pl ha valami ilyen laza pszihotikus betegséged van felejtsd el mer ugy felerősiti h begárgyulsz tesi aztán meg baszhatod. Nekem néha előjött tőle a pánikroham ami azelőtt nem volt és azt se tudtam mi az és nagyon durva érzés asszed kb h meghalsz meg h szivrohamod lesz egy oráig nézel magad elé és kb várod a halált. Vagy pl depressziós vagy azt is felerősiti halálra fogsz gondolni állandóan meg ilyenek szval inkább ne is kezdj bele.. nem elrettenteni akarlak de én full jol jol voltam aztán egyre többet szivogattam és egyre rosszabbakat éltem át szóval én lebeszélnélek róla.
2013. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mennyit kell szívni? Érdekes kérdés, hajts egy cigit, és úgy is rájössz, mikor kell abbahagyni. Az első slukk után 1-2 perccel már biztos érzel valamit, ezért nem kell őrült módjára szívni, mert azt fogod érezni, hogy elsötétül előtted a világ. Változó, hogy mikor "jössz le" róla, pl. ha hideg van, hamarabb -tapasztalataim szerint-, de kb 4-5 óra kell, viszont van úgy, ha sikerül elvéteni a mennyiséget, hogy még másnap reggel is érzed. Jobb mint az alkohol, mert nem -vagy nem úgy- vagy tőle másnapos. Dohánnyal keverve érdemes szívni, lassabban ég, de csak kicsi dohánnyal.
2015. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy része, akik eddig kipróbálták a füvet az első alkalommal semmit nem éreztek. Ezek tudományos tények.

0.2 gramm első alkalommal megfelel. Bár nagyban függ attól, hogy milyen a fű minősége. Több száz féle hibrid létezik. Ha valaki jó szeretne szívni, akkor menjen Hollandiába. Nem fog csalódni. Ott órákon keresztül beszélni fognak róla, hogy milyen fajták vannak, és hogy milyen a hatása.

Magyarországon kint az utcán, ne nagyon vásároljál ilyet, nem tudod hogy mit kapsz.

Én pl... évente 3-4 alkalommal szoktam füvezni, csak külföldön Hollandia.

Tudom hogy mit veszek és milyen hatást várjak tőle.

2023. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!