Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért utálják a dohányosokat?

Miért utálják a dohányosokat?

Figyelt kérdés

Nem veszitek észre, hogy ez már diszkrimináció és provokáció a dohányosokra nézve? Ugyanez vonatkozik a kövérekre is a parlament által. Lesz még ebből háború szerintem.


Aki utálja a dohányosokat, lehet, hogy van közte kövér. Na akkor a parlamentben meg őket utálják. Úgyhogy az érzés kölcsönös.


2011. máj. 28. 03:56
1 2 3 4
 11/37 yuda ***** válasza:
74%

Nem dohányzom, de az túlzás, hogy a dohányosokat utálom- inkább magát a füstöt.

Nem akarjátok megérteni, hogy azzal hogy ti dohányoztok, az számunkra egy kellemetlen bűz.

Az a probléma ezzel, hogy nem tudsz úgy mellettem dohányozni, hogy én abból kimaradjak. Érted?

És én utálom azt a szagot! Te pedig csak hajtod a magadét, hogy jogod van hozzá -oké legyen jogod tönkretenni magad, ez már nem az én dolgom, és legyen jó büdös utána a szád, ez is a te dolgod, de ne kelljen nekem is szagolnom!

Többségetek ma is úgy áll a buszmegállókban, hogy valahogy a szél csak odahozza-- erre mondhatod, hogy a szélen azért mégsem uralkodtok igaz?:D

Ti nem vagytok toleránsak, de csak a magatokét hajtjátok.

2011. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
87%
A dohányzás 'lejárató' kampány azért van mert az állam több pénzt költ a káros hatásai miatt kialakult betegségekre, mint amennyi bejön az adójából. De ennyi erővel csinálhatnák ezt az alkohollal is. Lehet hogy késöbb egy sörösüveg papirján is a májnagyobbodás végső tüneteit figyelhetjük meg, a csokin szuvas fogak lesznek, a zsíron meg az 'egészségtelen' ételeken pedig kövér emberek képei. De ha a nemdohányzók elvárják hogy a dohányosok tiszteletben tartsák öket akkor kölcsönössen kéne tisztelni nekik is a másikat. Sajnos általában mindenki túlzásokba esik és ez a baj.
2011. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%
7.11-es én sem dohányzom, de amit írtál, azért az túl megy a határon. Ezért tette fel a kérdést a kérdező, és megértem, ha ilyen válaszok után nem is változtat majd a hozzáállásán. Én is utálom a füstöt, és én sem szeretnék mások miatt megbetegedni, de emberi módon is meg lehetne fogalmazni a véleményedet. Felnőtt emberek tudják mit csinálnak a testükkel, ha nekik ez a jó, hadd tegyék, engem nem zavar ha egy nagy parkba kiülnek, és rágyújtanak, de az már igen, ha ott áll mellettem 2 méterre a megállóban, és rágyújt csak azért is, hogy mindenki lássa, hogy ő milyen "fasza" gyerek. A dohányosok adjanak lehetőséget a nemdohányosoknak, hogy el tudják kerülni a cigifüstöt és akkor nincs probléma. Egy parkban meg van a lehetőségem, hogy kerüljek néhány métert, és kikerüljem a füstöt, de egy zárt helyiségben, vagy egy megállóhelyen már nincs. Az is kifejezetten zavaró, ha egy dohányos megkérdezi a másik embertől, hogy rágyújthatok-e, de már hozzáteszi, hogy akkor is rá fog gyújtani, ha az nemet mond. Én soha nem kezdek el papolni, hogy bezzeg én nem szívok te se tedd. Felnőttek vagyunk, aki akarja hadd tegye, de engem hagyjon ki belőle. Ha én tisztelem őt, hogy nem szapulom, akkor ő is tartsa tiszteletben, hogy nem akarok füstöt szívni.
2011. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 yuda ***** válasza:
100%
7.11-es vagyok és igyekeztem elég kulturált módon fogalmazni- melyik mondatommal nem tudtál egyetérteni?
2011. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Mondjuk a "beszoptátok kis köcsögök" azért elég erős nemde?
2011. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 yuda ***** válasza:
77%

Hoppá! két 7.11-es van, a másik vagyok és ha megnézted volna a százalékomat legalább egyből látod nem én voltam

Elnézem neked akkor, hiába, te sem figyelhetsz mindenre :D

2011. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj nem hozzád szólt amit mondtam. Tényleg nem figyeltem én sem, veled semmi bajom nincs. :)
2011. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Smartguy86 ***** válasza:
90%
Itt arról van szó, hogy a dohányzás másra is káros, nem csak magadra. A szennyezett levegővel meg a vízzel igazad van, de arról mindenki tehet egyszerre. Ezt elviselhetjük. A dohányzás viszont nem ilyen - te mérgezed magadat, oké, de mást ne mérgezzél már közben! Arról nem beszélve, hogy büdös, mindenben megmarad a szaga - ruha, haj, bőr - naponta kell hajat mosni, ha valaki gyakran jár olyan helyen, ahol dohányoznak, plusz ruhát kell cserélni, mert különben bűzlesz. Jó, hogy tiltják néhol. Majd ha lesz szagtalan cigi (pl.: nagy lufi a fejedre és abban szívod), akkor megengedjük!
2011. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
A kövéreknél létezik a "Sörhas" is. Lehet, hogy éppen a sörtől lett ilyen hasa, nem azért, mert sokat eszik.
2011. máj. 28. 16:25
 20/37 A kérdező kommentje:

"Kedves dohányosok! Én nem utállak titeket, de értsétek meg, hogy aki nem dohányzik..."


Szerintem senki sem olyan, hogy direkt a másik orra alá fújja a füstöt, én, ha a buszmegállóban is álltam, felfelé fújtam a levegőbe.

2011. máj. 28. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!