Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért utálják a dohányosokat?

Miért utálják a dohányosokat?

Figyelt kérdés

Nem veszitek észre, hogy ez már diszkrimináció és provokáció a dohányosokra nézve? Ugyanez vonatkozik a kövérekre is a parlament által. Lesz még ebből háború szerintem.


Aki utálja a dohányosokat, lehet, hogy van közte kövér. Na akkor a parlamentben meg őket utálják. Úgyhogy az érzés kölcsönös.


2011. máj. 28. 03:56
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Legutolsónak nagyon igaza van!
2011. máj. 30. 19:50
 32/37 anonim ***** válasza:

Legyenek kijelölt helyek a nem dohányzóknak! Na? :) ....

Egyébként pedig ez igaz: régen mindenki orrbaszájba szivarozott, cigizett, pipázott, stb. Akkor senki sem nyavalygott. Most pedig ahogy az állam traktálja az emberekbe ezeket a fa*zságokat hogy elhízás jaj de rossz, meg cigi jaj de rossz, pusztuljon aki dagadt és aki cigizik. És a kedves emberek kezdenek ráébredni, hogy hoppá állambácsinak igaza van, a dagadtak gusztustalanok, éljünk k*rva egészségesen, és no csak, a cigi k*rva szar, igaz eddig senkit nem zavart de most csak azért is baszogassuk a dohányosokat! Én nem azt mndom hogy mindez olyan jó az embereknek, hogy kövérnek lenni és cigizni jó dolog, de egy dolgot mondok: elfogadás. FOGADJUK MÁR EL azt az istenverte tényt hogy mindigis lesznek olyanok akik dagadtak és akik cigiznek, és mindigis lesznek olyan akik nem dagadtak és nem cigiznek mert ez ennek a p*csa életnek a rendje, és nem nyavalyogni kéne meg siránkozni és előadni a dámát hogy már pedig a cigi büdös, szar, takarodjon aki cigizik és a dagadtak visszataszítóak, betegek, takarodjanak ők is, hanem elfogadni egymást olyannak amilyen, és nem keresni a konfliktust egymással hanem elkerülni, megoldani...

2011. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
73%

mert aki dohányzik az leszarja a nemdohányzókat és olyan helyen is rágyújt ahol nemdohányzók is vannak és kénytelenek ők is szívni a füstöt.Én pl nem vagyok hajlandó másnak a rohadt füstjét szívni mert büdös és nem akarok rákot kapni se.Hagy döntsem már én el hogy leszek-e passzív dohányos.Jah és az ilyenek meg ne is pofázzanak itt.Én is cigiztem 4 évig de nem voltam ilyen fas.szopó hogy szartam mindenkire.Igenis figyeltem másokra hogy aki nem cigizik ne szívja az én füstömet.Most szerencsére már leszoktam a cigiről.És igenis a cigizésre nem lehet büszkének lenni.

L19

2011. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
jah és aki ennyire nincs tisztelettel az iránt aki nem dohányzik és az orra alá fújja a füstöt annak a qrva anyját. és pusztuljon el a földről a kic g*ci :)
2011. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
91%

"és nem nyavalyogni kéne meg siránkozni és előadni a dámát hogy már pedig a cigi büdös, szar,"


Te inkább meg se szóllalj öcskös,mert nem tudsz így különbséget tenni.Én tudok mert cigiztem én is és akkor nekem se tűnt fel pár dolog sajnos.Miután leszoktam rájöttem milyen büdös a cigi és milyen szar érzés ha mások leszarják ezt és ott gyújtanak rá mellettem még zárt helységbe is.Ezen kellene változtatni hogy ne legyenek passzív dohányosok.DE neked jó lenne ha mondjuk pl valaki odaszarna eléd és azt kellene szagolnod?? gondolom nem.Akkor meg?? itt az a probléma hogy aki nem dohányzik az nem akarja szívni a füstöt.és ezt érthető is hogy nem akar senki nikotint,kátrányt stb beszívni a tüdejébe... ha ez megszűnne akkor nem lenne gond.Ennyi.

2011. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
A dohányos többsége beteg és buta, nincsenek tekintettel a másikra, egocentrikusak és elkényeztetettek, önuralmuk nincs. Ablakban dohányoznak, és nem érdekli őket, hogy a másik ember lakásába bemegy a büdös füstjük. Utcán is fújják a füstjüket, a többi járókelő meg nem jut tiszta levegőhöz. Nincs joguk szándékosan rontani egészségüket, mert gyógyításukat mindannyian fizetjük, az is, aki vigyáz magára.
2014. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

1) A dohányosok szörnyen büdösek a cigiszaguk miatt. Nekem már volt olyan munkahelyem, ahonnan azért mondtam fel, mert elviselhetetlen cigiszaga volt a mellettem ülőknek.

2) Az EU területén a legóvatosabb becslések szerint is több mint 70 000 - 80 000 ezer ember hal bele passzív dohányzásban, szóval kb. 1 000-szer annyi embert öltök meg, mint a terroristák.

2017. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!