Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért utálják a dohányosokat?

Miért utálják a dohányosokat?

Figyelt kérdés

Nem veszitek észre, hogy ez már diszkrimináció és provokáció a dohányosokra nézve? Ugyanez vonatkozik a kövérekre is a parlament által. Lesz még ebből háború szerintem.


Aki utálja a dohányosokat, lehet, hogy van közte kövér. Na akkor a parlamentben meg őket utálják. Úgyhogy az érzés kölcsönös.


2011. máj. 28. 03:56
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

"Mert a media tele van ezzel az utalatra unszolo szovegekkel. Pialni, drogozni lehet,"


Érdekes, hogy ugyanezt írtam énis le valahova.

2011. máj. 28. 16:30
 22/37 A kérdező kommentje:

Majd ha lesz szagtalan cigi (pl.: nagy lufi a fejedre és abban szívod), akkor megengedjük!


????????

2011. máj. 28. 16:34
 23/37 A kérdező kommentje:
Egy szó, mint száz. Az egészről a kormány tehet! Régen pipáztak és cigiztek. Nem zavart senkit sem. Ma az van, amit a kormány mond. Nem is értem minek szavazni, úgyis ők döntenek mindenről helyettünk is.
2011. máj. 28. 16:37
 24/37 anonim ***** válasza:
54%
Alkohol, drog meg rosszabban hat ki a tobbi emberekre. Hazamegy a kedves hasznalo, elveri-szetveri csaladjat, szomszedjat, megeroszakolja idos szomszed nenit, 5 kocsit borit fel mig haza er, stb, stb,. Dohanyosok dohanyozzanak kijelolt helyen, de ne mondjak nekik, hogy legalis hasznalati cikket nem hasznalhatnak.
2011. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
39%

Mindig kell valakit utálni. Ugyan ezen a sorson vannak a melegek is, bár őket legalább van miért utálni. Bezzeg az alkoholistákat majdnem hogy sajnálják, hogy "jajj szegény kis alkesz úgy leitta magát hogy nem isemlékszik rá hogy azasszonynak meg a kölöknek 5 fogát verte ki"...


Egyébként meg hülyeség az átalánosítás, vannak kulturált dohányosok, bár mint dohányzó, el kell hogy ismerjem, engem is felidegesít amikor áll a kuka mellett valaki cigivel a szájában, és nem hogy beledobná a csikk gyűjtőbe, hanem szó szerrint leb*sza a földre. Szóval részben meg lehet érteni a dohgányosok kergetését, de kcisit fel van ez fújva..

2011. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem miért mondjátok azt dohányosok azt, hogy az alkoholistákat, és drogosokat mindenki elfogadja, és nem zaklatják őket. Ugyanúgy rá van írva a piára is "mértékletes alkoholfogyasztás", a csapból is az megy hogy májkárosodás, meg öli az agysejteket. Minden jóérzésű ember megveti az alkoholistákat, és sokszor küldik elvonóra őket. Ha meg nem mennek akkor általában kiközösíti magából a társadalom, és eléggé elszigetelt életet kell élniük. Nem mondanám, hogy itt azért annyira el lenne fogadva, sőt dicséret is jár azért, ha valaki minden este tökrészegre issza magát, és üti vágja a családot.

A kövérségről pedig ugyanez a véleményem, manapság egyre többen jönnek rá, hogy az egészséges táplálkozást kellene favorizálni. Például lesz valami hamburgeradó is a szemétkajákra, amit egyébként egyáltalán nem bánok, akinek az kell fizesse meg nyugodtan. Egyébként a kövér emberek is napról napra meg vannak különböztetve, az iskolában sem véletlenül őket közösítik ki először. És akárhogy is szépítjük az egészséges külső igenis számít, mert fele annyi erőfeszítéssel lehet valamit elérni, ha valaki csinos és ad magára, mint aki kövér. Lehet lehurrogni, de pszichológiailag társítunk jelzőket egy emberhez fitt= mozog, szorgalmas, egészséges kövér= zabál, tesped, lusta, ezek persze sokszor nem igazak, de az általánosítás az ott van tudat alatt mindenkiben.

2011. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
84%
Igen tudom, hogy vannak kulturált dohányosok is, de minden nap nemdohányosként fuldoklok a sok bagós miatt, mert mindenki cigizik körülöttem a megállóban, és sajnos hiába fújjuk a füstöt az ég felé akkor is jut nekünk rendesen, bár a legtöbben még ezt a fáradságot sem veszik... Én hova menjek? Nekem nincs jogom a friss levegőhöz? Vagy járjak kocsival, hogy kikerüljem a cigizőket? Miért nekem kell szívnom, mikor én csak a tömegközlekedéssel akarok közlekedni?
2011. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ahogy FromOZ mondta legyenek kijelölt helyek a dohányzóknak, és meg van oldva a probléma.
2011. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
96%

Nem az a baj,hogy valaki dohányzik.Hát én aztán magasból teszek rá,hogy valaki szeret büdös lenni XDDD

Nem magukkal a dohányosokkal van a baj,hanem azokkal a dohányosokkal,akik nincsenek tekintettel másokra.Pl azok akik kisgyerekek közelében szívják a füstöt vagy direkt szívják egy zsúfoltabb helyen,a tömörülés közepén,hogy dohányos,nem dohányos egyaránt szívja,ahelyett,hogy tenne pár lépést hátra és kicsit arrébb szívná.

Amúgy mindenki azt tesz a testével,amit akar.

2011. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
58%
Elnezest, de Budapest buzlik, talan nincs meg sok ilyen szennyezett varos mint ez. Ettol nem fuldokolnak az emberek? Az allamnak elobb ki kellene tisztitani a varost, utana uldozni a dohanyosokat.
2011. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!