Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnám véglegesen letenni...

Hogy tudnám véglegesen letenni a cigarettát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves vgyok, 4 és fél éve dohányzom, mára már elég erősen, napi fél, de sokszor egy doboz is elmegy. Szeretném letenni, mert elsősorban piszkosan drága lett a cigaretta ára, másrészről elég gyengén bírja a szervezetem is az erős cigarettát, már most szoktam tőle köhögni, a tüdőm se bírja, futáskor, edzésen hamar kifulladok, nyomja a tüdőm a cigi, ennek ellenére mégis jólesik rágyújtani sajnos.

Szeretném véglegesen letenni, és inkább komolyan foglalkozni a sporttal, a konditeremmel, de mivel alapból egy kicsit ideges természet tudok lenni, olyankor rágyújtok, csak hogy ne kiabáljak itthon a barátnőmmel, vagy az ismerősökkel. Félek, hogy nem tudnám akkor megállni. Mit tanácsoltok, hogy tegyem le? Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 23. 16:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy 4 hónap alatt elértem azt, hogy iszonyatosan zavar a füst szaga, és az is, ha valaki bagós lehelettel beszél az arcomba. :) Imádtam cigizni, most is imádok, csak nem teszem meg. Lemondtam róla, hogy az árát minden nap félretegyem, és magamra költsem. ;) 13 évig szívtam. ;)
2011. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!