Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti egyetértetek azzal hogy...

Ti egyetértetek azzal hogy betiltsák a dohányzást?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 13:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Én nem dohányzom, de nem tiltanám be. Viszont kötelezném őket a kijelölt dohányzóhely használatára.

Az alkoholt nem tiltják, a tolvajokat 40 ezer Ft-ra büntetik, de egy cigiért 2 és fél millió Ft büntetést indokolatlannak tartom. Millió dolog van ami sokkal nagyobb kárt okoz mégis magasról tesznek rá.

Próbálják meg először a valós problémákat megoldani, a dohánykérdés utána is ráérne.

2012. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

és nem a te pénzedből kezelik őket, mert elég nagy árat fizetnek a cigiért, abból futni fogja a kezelésükre, és tegyük hozzá, hogy kevés dohányos él 80-90éves korig, tehát nem kell nekik nyugdíjat fizetni annyi ideig.. pénzügyileg megéri az államnak

nem védem a dohányosokat, én is teljesen hülyeségnek tartom az egészet (dohányoztam régebben, de abbahagytam), de nem értem miért szállnak rá a dohányosokra. Én a dohányzás előtt betiltanám a gyorséttermi kajákat, illetve a túlsúlyos embereket külön adóztatnám ,mert amíg egy dohányos csomót adózik, egy súlyosan elhízott ember nem fizet több adót mint én, és őt is igen gyakrabban kell kezelni, szóval a dohányosok mellett ideje lenne az otthonülő, gyorséttermi kaját zabáló lusta disznókra is rászállni.

2012. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Mint nem dohányzó sok dolgot azért már túlzásnak tartok, de amúgy meg hogy tartatják be? A megállókban szoktak dohányozni a BKV dolgozói, elég rendszeresen előforduló látvány, erről ennyit.
2012. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Van bennem annyi, hogy odafigyelek pl. kisgyerek, közelében nem gyújtottam rá soha. Meg mindig odébbmegyek, nem fújom rá senki nemdohányzóra a füstöt. Ha betiltanák vennék illegálisan cigit (mint az amcsiknál a szesztilalom volt), mert szeretek cigizni és nem akarok leszokni.

De már elegem van, hogy mindenki a dohányosokat cseszteti!

20/L

2012. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a zárt légterű helyeken tiltsák be, akkor mivel nem dohányzok és utálom a cigifüstöt, így egyértelmű, hogy igen. Menjen ki a kocsma / szórakozóhely / egyéb hely elé, aki cigizni akar. Szerintem ez teljesen jogos.
2012. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
A dohányzás betiltása egy lépcsőfok a társadalmi fejlődéshez. Annyi antiszociális ember van, bűzlik a bagótól, nem fürdik, mindkét nemben vannak ilyenek, kegyetlen. Én betiltanám mindenhol, őszintén szólva drága is, egészségtelen is, persze azt mondják megnyugtat, levezeti a feszültséget, de mindezt mással is el lehet érni. Pl Japánban a munkahelyeken kezdés előtt reggel torna van, legyél fitt és egészséges, ne úgy menj be a munkahelyre mint egy zombi, oszd be az idődet úgy hogy legyen benne sport, némi futás mondjuk, nem igaz hogy nem érsz rá, csak azért mert nem akarsz. Munka után előtt, akárhogy, meg kell oldani, és nem a cigihez nyúlni.
2012. márc. 2. 15:04
 17/36 A kérdező kommentje:
És az illető kint se dohányozzon úgy is megcsapja az arra tévedő embert a büdös füst, se kint se bent nem jó. tiltsák csak be.
2012. márc. 2. 15:06
 18/36 anonim ***** válasza:

"Annyi antiszociális ember van, bűzlik a bagótól, nem fürdik, mindkét nemben vannak ilyenek, kegyetlen"


Miért azonosítod a dohányzást az igénytelenséggel. Ez butaság, amit leírtál. Ehhez nem kell dohányosnak lenni. Ehhez inkább alkoholistának/kábszeresnek kell lenni. Egy dohányzónak nem változik meg attól a személyisége, hogy dohányzik, nem lesz attól büdös és ugyanúgy fog tisztálkodni is, ugyanez nem mondható el az alkohol és drogfüggőkről. Szerintem akkor ezeket is tiltsák be teljes mértékben, még egy sört se lehessen kapni. Engem az is zavar, amikor a buszon mellettem valakinek sörszaga van. Mi a különbség?

Ja, és az is zavar, ha a túlsúlyos emberek jobban izzadnak és én szagolom őket. Tiltsák be a túlsúlyos embereket is és azokat az ételeket is amik ezt okozzák?


Miért nézitek a dohányzókat köztörvényes bűnözőknek?

2012. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Attól, hogy betiltanák a dohányzást szerinted kevesebb antiszociális, büdös és mosdatlan ember lenne???
2012. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem értitek, mindegy.
2012. márc. 2. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!