Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti egyetértetek azzal hogy...

Ti egyetértetek azzal hogy betiltsák a dohányzást?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 13:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg nem értjük. De lehet, hogy nem velünk van a baj.
2012. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nem hát, nem veletek van a baj, én vagyok az antiszociális büdös ember.
2012. márc. 2. 15:30
 23/36 anonim ***** válasza:
Hagyd már ezt abba! A dohányosok közül nem mindenki büdös és antiszociális! Ha ezt hiszed, és nem tudod elfogadni mások életmódját és szemléletét, akkor inkább te vagy antiszociális és ezt nem sértésből mondom.
2012. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Akkor légy szíves próbáld meg elmagyarázni, hátha megértjük.

Más (is) mosdatlan, más (is) büdös, más (is) igénytelen. Nincs ok-okozati összefüggés a dohányzás és a mosdatlanság/büdösség/igénytelenség között. Nem egy, nem két olyan dohányzó emberrel tudnálak megismertetni, akiről "ki nem szagolod", hogy dohányzik. Mondom, írom ezt úgy, hogy valaha dohányzó, most éppen kismama vagyok, s mint olyan közismerten vadászkutya szaglással rendelkezem.

Nyilván azt senki nem vitatja, hogy igen, vannak büdös, mosdatlan stb. dohányzó emberek, de kérlek, ne általánosíts. Mert ezzel az erővel, akkor minden városi bunkó, minden vidéki meg paraszt.

2012. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
ez egy kérdésnek indult, mint ahogy az oldalon általában emberek kérdezni szoktak. Azzal viszont, hogy leírod a saját véleményed, ami elég szélsőséges, így már csak egy provokáció a látogatók felé. Nem érdekelnek a nézeteid, én sem dohányzok, de van jobb dolgom, mint itt verni a nyálam. Ha boldogtalan vagy, nem a dohányos emberekre kell kenni.
2012. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
NEM
2012. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj, hogy ki fürdik, és ki nem, egy nemdohányos is lehet egy igénytelen tróger. Csakhogy, aki dohányzik, annak bagószagú a szája, haja, ruhája, és a cuccai, és ezt sok nemdohányzó ember - köztük én is - nem szívesen viseli el. (És senki ne jöjjön ilyenekkel, hogy rágó meg parfüm, ezek kb. annyit érnek, mint halottnak a csók.) Pl. amikor én barátnőt keresek magamnak, eleve kizáró ok, ha a csaj dohányzik, és nem érdekel, ki mit gondol erről.
2012. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont így értem én is.
2012. márc. 2. 19:32
 29/36 anonim ***** válasza:
Mindig a bagósokat piszkálják, én sem cigizek de ez már TÚLZÁS amit az a sok mendohányzó művel ez már náluk paranoja az a sok kocsi nem zavarja, a buszok füstje? mert engem nagyon zavar azokat mikor szüntetik be? az a sok retkes kocsi az utcákon hegyin hátán nem lehet egy jót biciklivel túrázni mert mindenütt a kocsik mocskos egészségre káros füstjét szíkáljuk. És nincs rá írva egy autóra sem ( Az autózás súlyosan károsítja a környezetében élők egészségét!)
2012. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Az utcán bizonyos pontokon lehessen, azt hiszem, Japánban van ilyen. Mindenesetre én nagyon utálom, ha előttem vagy mögöttem gyaloglás közben akár messze cigiznek, és a szél rámfújja az összes füstjüket. Nem akarom még ezzel is rombolni magam, rátenni egy lapáttal a szmogra, arról nem is beszélve, hogy gyűlölöm a szagát.

Zárt helyeken is jól tették, hogy betiltották, zavar. Zavar a szaga, zavar a rossz levegő, egy idő után csípi a szememet és az egészségügyi rendellenességeimen is ront...



Itt sajnos csak a cigizők alkalmazkodhatnak. Ők megtehetik, hogy úgy cigiznek, hogy kevésbé ártsanak másnak, de mi nehezebben "menekülünk el" a füst elől.

2012. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!