Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális hogy magamtól rá...

Normális hogy magamtól rá akarok szokni a dohányzásra egy álom miatt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Sokat stresszelek, most szakítottunk a barátommal, előttem a nyelvvizsga és az osztályom kis híján kiközösít mert nem vagyok hajlandó inni és lerészegedni. Pár napja azt álmodtam hogy vettem egy doboz mentolos cigit és cigiztem. Sosem próbáltam ki a valóságban. Nem tudom mi az oka, hogy ezt álmodtam, de azóta valamiért nagyon ki szeretném próbálni. Biztos "véletlen egybeesés" , de tegnap a család elment meglátogatni mamámat és pont a cigiről beszélgettünk, mivel ő sokáig cigizett. Húgom még kicsi, ő kérdezett rá, hogy miért volt jó neki. Aztán ő elkezdett mesélni hogy csak mentolosat szívott és bármikor le tudta tenni, na tegnaptól még jobban kívánom. Nem tudom hogy kérjem meg őt/szüleimet, hogy bocsi de vennél nekem egy dobozzal? Titokban meg nem akarom,nem szeretnék hazudni vagy csalódást okozni nekik. Utána olvastam kicsit, és a mentolos cigi meg a szürke színűek a leggyengébbek? Valaki adjon tanácsot. Hülyén érzem magam. Előre is köszönöm!

2013. máj. 6. 15:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm , hasznos válasz volt. :) még nem próbáltam ki. És tényleg köszönöm a többieknek is :)
2013. máj. 6. 22:17
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen Kinga1995-féle buta libák cigizésre bíztatnak, akkor ne hallgass rájuk :)
2013. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kamasz vagy te?:D

Szülői engedéllyel nem sok esélyt tartok rá, hogy kipróbálod, bár kitudja, lehet vesznek a szüleid, nekem vettek volna, ha nem lett volna lehetőségem, de nem hinném, hogy mindenki szülei támogatják a kipróbálását.

Ez nem olyan nagy dolog szerintem, a szüleiddel komolyan az életed 100%-át megosztod?

Hazugsággá pedig csak akkor válna, ha rákérdeznének, hogy próbáltad-e már, és letagadnád. :))

Szürke, fehér a leggyengébb, mentolos pedig fajtától függ, bár általában az is gyengébb.

Szerintem próbáld ki, ha nagyon kíváncsi vagy, ha meg elmúlik a vágyad, akkor meg ne, vagy dönts ahogy szeretnél.

2013. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Cukorkát szopogass, hátha az is megnyugtat:)
2013. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%

Ez azért nagyon ritka, hogy egy 15 éves lány így gondolkodjon. A szüleid biztos büszkék rád! :)

Szerintem se próbáld ki, max. 1 slukkot egy jó erős fajtából, akkor tuti elmegy a kedved tőle egy életre. :D És ezt be is vallhatnád a szüleidnek, én ezért nem lennék mérges a lányomra. :)

2013. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén elmondod anyukádnak, az álmot a stresszt meg a többit, akkor normális hozzáállással biztosan segít neked egy ésszerű megoldást találni.
2013. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
70%
A mentolos cigit azért találták ki a dohánygyárak, hogy könnyen rászokjon az ember! Éppen ezért már régen be kellett volna azt tiltani!!!
2013. szept. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Én ilyen érdekes kamasz vagyok.. :D

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a tanácsokat, igazán hasznosak voltak. :)

2014. márc. 23. 19:48
 29/31 anonim ***** válasza:
Remélem azóta sem szoktál rá!
2014. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem! :D
2014. márc. 27. 17:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!