Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális hogy magamtól rá...

Normális hogy magamtól rá akarok szokni a dohányzásra egy álom miatt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Sokat stresszelek, most szakítottunk a barátommal, előttem a nyelvvizsga és az osztályom kis híján kiközösít mert nem vagyok hajlandó inni és lerészegedni. Pár napja azt álmodtam hogy vettem egy doboz mentolos cigit és cigiztem. Sosem próbáltam ki a valóságban. Nem tudom mi az oka, hogy ezt álmodtam, de azóta valamiért nagyon ki szeretném próbálni. Biztos "véletlen egybeesés" , de tegnap a család elment meglátogatni mamámat és pont a cigiről beszélgettünk, mivel ő sokáig cigizett. Húgom még kicsi, ő kérdezett rá, hogy miért volt jó neki. Aztán ő elkezdett mesélni hogy csak mentolosat szívott és bármikor le tudta tenni, na tegnaptól még jobban kívánom. Nem tudom hogy kérjem meg őt/szüleimet, hogy bocsi de vennél nekem egy dobozzal? Titokban meg nem akarom,nem szeretnék hazudni vagy csalódást okozni nekik. Utána olvastam kicsit, és a mentolos cigi meg a szürke színűek a leggyengébbek? Valaki adjon tanácsot. Hülyén érzem magam. Előre is köszönöm!

2013. máj. 6. 15:32
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Kipróbáltad?
2014. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!