Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 napja leszoktam, de nem...

3 napja leszoktam, de nem tudom elképzelni az életem cigi nélkül, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem kattogok, csak néha gondolok rá, otthon van 2 szál, és jól birom meg minden de én nem tudom elképzelni az életem dohányzás nélkül! 3 hónapig dohányoztam, tetszett és nem akarom végleg abbahagyni, most jó ideig nem akarok rágyújtani de nem tudom száműzni az életemből! tanácsok?
2013. jún. 15. 22:28
 1/1 anonim válasza:

Nos, senki nem kérte, de elmesélem a saját történetem... : D

2 éve dohányzom napi 5-6 szál, egyszer elhatároztam, hogy leteszem a cigit, 2 hónapig sikerült mindenféle tapasz rágógumi meg egyéb szarságok nélkül, mondhat bárki bármit, hogy hogyan szokj le, akaraterő kell és kész. a 3 nap az még semmi, de jó kezdet: D, úgy hallottam az első 3 nap a legnehezebb. Érdekes amit, mondasz én dohányosként nem tudtam elképzelni magam azokban az időkben. Sok sikert :D

2013. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!