Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valami, ami lerövidítheti...

Van valami, ami lerövidítheti a füvescigi hatóidejét? Amivel hamarabb magunkhoz térhetünk? Bármilyen módszer érdekel.

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 10:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
mint ahogy az elozo kommentelo irta 'lehet elkestem' de , hogy ne vegyek a szemen eszre mindenkeppen adj neki szemcseppet
2009. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ja tényleg igazad van, egy Visine mindig jól jön:)
2009. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat, aki nem a megelőzésről papolt!Szerencsésen túlestünk rajta!
2009. okt. 12. 17:13
 14/27 anonim ***** válasza:

tegnapi 20:21 vagyok

es mi lett a vege ? levagta faterod ocseden vagy minden sima volt ?:D

2009. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Valami közbejött neki, ezért Fater csak késő délután jött haza. Addigra minden rendben volt.A gond abból adódott, hogy az egyik haverja megkínálta, és mivel él vele, nem hitte, hogy gond lenne. Csakhogy ez erősebb cucc volt, mint kiderült.Az én idegeimen kívül senki nem sérült. Nem mondom meg Fat hol dolgozik, de tippelhettek magatokban!
2009. okt. 13. 08:42
 16/27 anonim ***** válasza:
Tyűűű hát nekem van egy tippem.. Tuti kibukott volna szegény ha meglátja az öcsédet!
2009. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hát! Lehet, hogy bekerültünk volna az esti híradóba!
2009. okt. 13. 15:14
 18/27 anonim ***** válasza:
apád gyurcsány?
2009. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
a stresszhelyzet kijózanít. nem kell aggódni szerintem
2009. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

ja, a stressz helyzet tényleg felébreszti az embert. Be voltunk tépve haverommal, visítotunk mindenen, közben bicajoztunk hazafelél, de már sötét volt, és biciglin lámpa meg nem volt. jöttek a zsaruk, sima igazoltatás, egyől full kijózanodtunk mindketten , igaz nem mertünk egymásra nézni, mert akkor uti elkapott volna minket a röhögés :D de a zsaruk csak annyit mondtak, mivel nincs lámpánk, ne az úton közlekedjünk, és további kellemes eltét kívántak és ennyi volt, utánna megint szakadtunk a röhögéstől :D

nem kell parázni betépve, ha kell összeszedi magát az ember, és szerintem full normálisabb a betépett ember, mint a részeg. szeritem legalábbis így van.

2009. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!