Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valami, ami lerövidítheti...

Van valami, ami lerövidítheti a füvescigi hatóidejét? Amivel hamarabb magunkhoz térhetünk? Bármilyen módszer érdekel.

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 10:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ÁÁ legalább 20X igazoltattak már betépve ugyanis felénk nincs jobb dolguk a köcsög kékeknek, mint basztatni a normális embert. Vagy nem vágták le, vagy levágták és jól kiröhögtek..
2009. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem Gyurcsány a faterom! hahaha! Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 15. 08:42
 23/27 anonim válasza:
Tudom hogy későn irok de ha esetleg megint előfordul akk mozgassad! futasd meg fekvőtámasz meg ienek csak mozogjon mert ez égeti ki
2009. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem írtok későn! Öcsém aktívan műveli ezen alkalmatosságot! Sosem lehet tudni mikor jön jól a tőletek kapott info! mégegyszer köszi, és csak írjatok továbbra is!
2009. okt. 20. 12:50
 25/27 anonim válasza:

Igaz, hogy majdnem egy éve raktad fel a kérdést, de legutolsó komidban írtad, hogy lehet még írni.


Itass meg vele fél vagy egy egész liter tejet. én attól mindig kitisztulok

2010. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Tej? Na, ezt még nem hallottam!
2010. aug. 15. 09:59
 27/27 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy későn írok én is.. de a legjobb ha krstálycukrot eszik simán.. akkor jobban lesz.:) igyon hozzá tejet. össze is keverheted neki.:) ha kólát iszik az is jó. tulajdonképpen bármilyen cukros dolog jó.:) kimegy belöle hamarabb és neki is nagyon jól esik. mondjuk ilyenkor bármi jól esik.:) sok sikert..:D am hányéves?

15/L

2010. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!