Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Minek cigizni, ha az ember...

Minek cigizni, ha az ember töketlen felvállalni?

Figyelt kérdés

Haverom cigizik, menőzik si vele, azt hiszi még menő cigizni, amikor csak teheti rágyújt. Meg egyszerre 3 cigit elszívott, és büszke volt magára, hogy bírja.


De a szülei előtt titkolja, ha érzik rajta a füstöt, akkor cigiztek előtte, mellette az utcán, meg ilyenek. Eldugja otthon a cigit a fiók legmélyére...

18 évesen...


Minek cigizni, ha az ember töketlen, hogy felvállalja?



2013. nov. 4. 08:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Felőlem ne aggódj. 3 éve (!) napi 2 szálat szívok, istenemre mondom :) (Van, hogy pár hét/ 1-2 hónap ki is marad...)

Kiülök a ház elé, kellemes nap süt :D lazulok és elvagyok.

2013. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tomi90 ***** válasza:

18 évesen nem kéne már rögtön tüdőrákkal riogatni, jó pár év kell, hogy az kialakuljon. Egyébként a városi szmog is tüdőrákot okoz, pár hete el is ismerte a who. Ezért van az, hogy olyanok is lesznek tüdőrákosak akik sosem cigiztek és a környezetükben sem cigiztek...


Nyilván nem akar otthon balhét, ha nem cigiznek a szülei balhé lenne, ha nem cigiznek lehet, hogy akkor is, mert "hogy lehettél ilyen hülye fiam, hogy te is rászoktál". Jobb a békesség. De előbb-utóbb úgyis kiderül :D

2013. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tomi90 ***** válasza:
ha után meget akartam írni.
2013. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, ha már úgyis több dolog tüdőrákot okoz, akkor mindegy mi okozza, lehet cigizni, nem számít... Nekem 8, hiába vagyok lepontozva nullára, akkor sem én teszem tönkre magam ezzel, mindenki maga dönti el továbbra is, hogy mivel mérgezi magát feleslegesen. Már csak azért is, mert bár a szmog sokszor sajnos nem elkerülhető, azért lehetne az embernek esze, hogy nem emeli még a betegség kialakulásának a kockázatát is a dohányzással. Mondhatná, hogy épp elég neki a szmog. De nem...
2013. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!