Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudok leszokni? Nektek...

Hogyan tudok leszokni? Nektek hogy ment?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:25
1 2
 11/16 anonim válasza:

Én elhatároztam,hogy leszokok,de kellett valami segítség,motíváció,és akkor meséltek nekem egy könyvröl,amit el is olvastam és ez a könyv segített letenni.Azóta elmeséltem sok dohányzó ismerösömnek,akik kérdezték hogy hogyan tettem le a cigit,elolvasták ök is,és már hárman abbahagyták a dohányzást. :oD

Én már 3 éve nem dohányzom.

A könyv: Allen Carr: Rövid úton leszokni a dohányzásról

Nekem segített,másoknak is.....egy próbát megér!! ;o)

2010. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szóval a könyvvel kapcsolatban még annyit,hogy aki nem nagyon szeret olvasni,azoknak ajánlom a hangoskönyv változatát.

[link]

ML

2010. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
NEM KELL ODA SEMMI SZER+TAPASZ HOGY VALAKI LESZOKJON A CIGIRŐL.. ÉN 1967-89ÉV KOZOTT KEMÉNYEN CIGIZTEM MÉG AZ ŐRTORONYBAN IS ÉS MIKOR FELEMELTÉK A CIGIT 32FT RÓL 37-RE,RÖGTÖN ABBA IS HAGYTAM IGAZ 3 HÉT VOLT CSAK ROSSZ DE AZÓTA SEM KELL. ENNÉL JOBB MÓDSZER NINCS CSAK AKAAT ERŐ KELL HOZZÁ MEG UJRA NE SZOKJON VISSZA AZ EMBER
2010. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nekem nagyon egyszerű volt, de komolyan pedig 15 éve szívtam. Tisztán csak elhatározás és akarat erő. Tudom mindenki ezt írja és rossz duma de tényleg ezen alapul.

Akarni kell és érezni azt hogy mindez csak az agyadba történik ott beszél valaki hogy gyerünk gyujts rá, pedig meg vagy nélküle.de csak egy ideig beszél aztán elhallgat :)

Az agyban kell lerendezni és sikerül.

Sok sikert!!!!!

2010. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
8 évvel ezelött egyik napról a másikra letettem. Addig másfél doboz sötétkék PallMallt szívtam egy nap. nem volt egyszerű, de meg lehet csinálni, csak akaraterő kell hozzá. most az is zavar, ha valaki mellettem dohányzik, és be kell szívnom a füstjét:-)
2010. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Úgy hogy vettem egy perselyt,és mikor eszembe jutott,hogy venni kéne egy doboz cigit,a cigi árát beletettem egy perselybe.1 év múlva(mikor már teljesen leszokottnak éreztem magam)kiürítettem a perselyt és elmentem a pénzből nyaralni.
2010. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!