Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fű segítene? Megváltoztatná...

A fű segítene? Megváltoztatná az életem?

Figyelt kérdés
Nekem csak problémáim vannak. Utálom magam, mindent túlaggódok, gyűlölöm magam, sokszor szorongok, nem tudom elviselni magam és leginkább: felejteni szeretnék. A fentiek miatt nem sikerült semmi az életemben (és esélyes, hogy a fentiek miatt nem is fog). Jó lenne "túlélni" a hétköznapokat... Vajon a fű segítene abban, hogy legalább egy kicsit elviselhetőbbek legyenek a mindennapjaim? Hogy boldogabb legyek?

2017. febr. 26. 11:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a többire! Semmit nem tudnak a fűről, csak hallják a kamu pletykákat róla, és ezeket terjesztik... de én már régóta füvezek, és semmit nem rontott az életemen. Sőt, inkább javított. Volt egy idő mikor anyámmal nagyon sokat veszekedtem. Volt egy haverom aki drogokat árult a tesójával, hát vettem egyet mert nagyon rástresszeltem a dologra. És fenomenális élmény volt!! Mondjuk nem 1.-re, hanem harmadszorra. És akkor hetente 1x kezdtem. Majd 3 hónao múlva rátértem a hetente 3x-ra. Majd kb 4 hónap és naponta. Amit most is tartok. Mivel beálmosodok tőle, ezért este szívtam a felét hogy tudjam kezelni az alvás zavaraimat. És már kb 15 percel az ébresztő elött keltem 1 hét gyakorlás után. Az órákon jobban figyeltem, mert rendesen ki tudtam aludni magam. Rengeteg jó jegyem lett, ob 4-5 voltam mindenből. Majd mikor általánossal végeztem mentem középbe. Itt is ugyan ilyen volt, csak már társaságom is volt. 2 évig csoportosan füveztünk, majd az egyiket elkapták a zsaruk mert megtalálták a szülei az ágy alatt az anyagot. Ekkor csak késő délután, egy panelház tetején szívtuk. Ott elégettük (egy vasdobozta bedobtuk a csikkeket és par papírzsepit) és szétszortuk pár helyen mikor sok összegyült. Majd mikor ott is végeztem, pihentem egy nyarat. Majd jött a munka. Rendszeresen szájat öblítettem, naponta akár 3x is, nehogy megérezzék. És minden aznapi ruhámat kimostam. A munkában különösebben nem segített, de amiért az iskolában ennyivel jobban tanultam jó munkahelyem is lett. En igy éltem meg, de kinek hogyan adja. Nyilván, mindenkinél máshogy van, ismertem olyan embereket akik inkább felpörögtek tőle.



Sok szerencsét! :)

2018. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem, te más kategória vagy, és ezzel a sztorival nem-igen sikerült a kérdezőnek segíteni.

A te életedet könnyebbé tette, de nem hiszem, hogy egy negatív hangulatban segíteni tudna.


Én azt figyeltem meg, hogy negatív hangulatomban egy kedves kis lila ködben élek. Nem csinálok semmit, nem történik semmi, csak elméleti síkon, csapdába esve. Ebből hosszú távon nem lesz semmi.


A másik verzióban egy jó tudatállapottal vágok bele a dolgokba, megragadom ceruzám tollam, produktív vagyok, tudok segíteni az életemen, a környezetemen, és úgy érzem szárnyakat kapok.


Emellett még van a fűnek is két, illetve három fajtája. Indica, amely inkább egy testi élmény, relaxációs, filozofikus hangulat


illetve Sativa, amely egy pörgősebb, amolyan hippi közeli élményt ad, szeretet, törődés, ilyesmik.


És hát vannak a mutánsok is, de az nem lényeg most már.


A lényeg az, hogy nem mindegy hogyan lép bele az ember a füvezés világába.


Namármost, a kérdező ne számítson szárnyakra, ha nem tudja saját maga rendezni problémáit. A fű nem fogja megoldni a dolgokat, nem fog helyetted szeretni, szorongni, satöbbi.

A fű kihozza, felerősíti azt, ami épp akkor vagy belül. Nem ad újat, a meglévőt polírozza. Talán újnak érezheted, de hidd el, azt magad is fel tudod fedezni füvezés nélkül is.

2018. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!