Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Durva ha 12 évesen próbáltam...

Durva ha 12 évesen próbáltam ki a cigit?

Figyelt kérdés
Hát úgyérzem rá fogok szokni mert amikor elszívtam olyan érzés jött hogy még egyet el akarok szívni csak már elfogyott. Ez a rászokás jele? Nagy baj lenne ha rászoknék?

2017. ápr. 26. 15:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 évesen cigiztem először.

2 szál cigit "loptam" el a testvéremtől és elszívtam. Nem volt akkor sem rossz ízű, már akkor tudtam, hogy majd később cigizni fogok...de volt annyi eszem, hogy akkor nem szoktam rá. 15 évesen kezdtem el rendesen cigizni. Szerintem te se cigizzél még 12 évesen mert ebben az életkorodban fejlődik legtöbbet a tested, magasságot stb...

19F

2017. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Kipróbáltad, nem baj, ha rászoksz az nagyobb baj lesz.

Haverom 8 évesen szokott rá, faterom 9 évesen kezdte, vannak még ennél durvábbak is, nem kel lekezdeni, hogy "Jaj, hova fajult ez a világ" Faterom sem mai már, mégis gyerekként kezdte, régen sem volt másabb semmi, csak már a technológia fejlettebb, ennyi...

Én is dohányzom, én is korán kezdtem, 14 évesen próbáltam, 15 évesen már havonta elment 1-1- félszál, 16 évesen már hetente pár szál, próbálok minél kevesebbet azóta is.

Ha van akaraterőd nem fogsz rászokni, tőled függ.

2017. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
nem kell elkezdeni*
2017. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
100%
A 12 éveseknek - bár meglepő - nagyrésze cigarettázik. Nem tudom mi vitt rá, hogy elszívd, de nyugi nem lesz semmi baj. Ettől nem leszel függő, kipróbáltad, ennyi. Ne szívj el többet és nyugi senki nem tudja meg. :) Nem vagy függő és nem is leszel, egyszerűen csak ne gondolj rá többet. Mindenki csinál hülyeséget fiatalon.
2017. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Lipton. ***** válasza:
Most cigi, jövőre orál. :)
2017. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
xd
2017. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Hát az orál-rol jut eszembe a osztálytársam 12 éves kora óta baszik meg szopik
2017. ápr. 27. 20:14
 18/37 anonim ***** válasza:

Én 11 éves koromban a szivarfa kiszárított "gyümölcsét" vágtam 10 centis darabokra és szívtam. Aztán a szüleim megtudták, és elmondták ha nem akarok olyan alacsony töppedt kis sz*r maradni mint a nagyapám, akkor ne szívjam. Mert nagyfater szintén kisgyermek kora óta cigarettázott és 165 centis maradt, pedig az apja magas volt, és aztán később a fiai, köztük apám is.


Ezzel kellőképp megijesztettek, nem is cigiztem aztán 18 éves koromig, amikor elértem a 180-at.

2017. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Jah de én lány vagyok és 160cm és nem akarok magasabb lenni úgyhogynyugotan szívhatom ugye?
2017. ápr. 28. 18:51
 20/37 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen alacsony csajra rá se nézek úgyhogy felőlem nyugodtan
2017. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!