Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Durva ha 12 évesen próbáltam...

Durva ha 12 évesen próbáltam ki a cigit?

Figyelt kérdés
Hát úgyérzem rá fogok szokni mert amikor elszívtam olyan érzés jött hogy még egyet el akarok szívni csak már elfogyott. Ez a rászokás jele? Nagy baj lenne ha rászoknék?

2017. ápr. 26. 15:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább szánalmas :/
2017. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

"nyugodtan szívhatom"

Nem érted. Föl sem fogod a súlyát annak amit művelsz. Bemeséled magadnak, hogy neked ez kell, te függő vagy, jajszegény. A nagy túrót. Neked ez új, kíváncsi vagy és sajna nagyon nagyon hülye. Semmi jó hatása nincs egy 12 éves számára (se egy felnőtt számára). Nyugtat? 12 évesen marhára stresszes lehetsz. Más is volt kamasz, nem cigizett, túl élte. Elmondtam, hogy nem vagy függő és nem is vagy rászokva, bemeséled magadnak, mert másoktól ezt hallod.

Azért ezeket ajánlom figyelmedbe mielött folyratnád ezt a baromságodat:

[link]

Szüleid helyében már nyakon vágtalak volna, pedig kerülöm az erőszakot. :)

2017. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ki az az agyatlan aki megveszi neked? Vagy lopod anyádtól/apádtól? Vagy elszívtál 1 dobozt egy hónap alatt és most úgy érzed, h jajistenem?
2017. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Hát lelki okai is vannak amit csinálok. Apám ver terrorban tart és úgy bánik velem mint egy kutyával. Ököllel veri a fejemet testemet mindenem. Egyszer úgy megvert hogy bekékültem. Anyámat is terrorban tartja már beadta a válást de még nem váltak el. Nagyon szar életem van.
2017. ápr. 29. 10:10
 25/37 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Másnak is van ilyen. Elhiszem, hogy nehéz, de te is tudod, hogy semmit nem változtat, hogy cigizel-e vagy sem ezen. Majd jobb lesz idővel, de ilyen szintű hülyeségeket nem kell csinálnod.
2017. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
68%
Kezdj el sportolni valamit. Jobb stresszlevezetés mint a cigi, hidd el.
2017. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Jézusom..........

Neked ott NAGYON komoly segítségre lenne szükséged!!!


Anyukád milyen? Miért tűrte ezt eddig el??

2017. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Hát hosszu
2017. ápr. 29. 22:34
 29/37 anonim ***** válasza:

"Nem szeretem a csokit és a cukrot"


Ekkora mázlista vagy, és mégis gyilkolod magad?!!!

2017. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Készülj fel rá, hogy életed végéig dohányos leszel, még akkor is, ha éppen nem cigizel.

Azért, mert ha számodra, pozitív élményt ad, az első cigaretta, akkor azt az agyad, nagyon meg fogja (mert akarja) jegyezni. És, ha később újra rágyújtasz, akkor azzal annyira megerősíted (bevésődés) azt, hogy életed végéig dohányos maradsz.(Így alakul ki a függőség) Gratulálok! Készülj fel rá, hogy a fél fizud, cigire fogod költeni.

Ja, és üdv a klubba.:)

2017. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!