Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lakásban dohányoznak. Mit...

Lakásban dohányoznak. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A családban négyen vagyunk, ebből hárman erősen láncdohányosak, ráadásul a lakásban szívják. Elviselhetetlen már, minden cuccom átveszi a szagát enis undorodom tőle és sehogysem lehet veluk megértetni hogy engem ez zavar és legyszives menjenek ki. Mit tehetnék? Már méterekről a lakástól érezni lehet ezt az elviselhetetlen szagot..



2018. jan. 4. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Dohányozni nem kötelező!
2018. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy nem dohányozni sem. Na. Eddig az állás ugyanannyi.
2018. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az ajtómat mindig zárom, de igyis átjön a szag. Az ablakom mindig nyitva van (télen is, sokszor éjszaka is) mert mindenem olyan szagú, és rajtam is érzik az emberek pedig nem dohányzom, kifejezetten ellene vagyok. Aki dohányzik nyilván nem érzi magán. Így van ez nálunk is, nem hiszik el magukról hogy büdösek. Ha meg megkérem őket hogy menjenek ki mindig találnak valami kifogást.

2018. jan. 5. 17:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérd meg őket, hogy bent csak ecigit szívjanak.

Vagy esetleg gyámhatóság, de az már kicsit magas szint.


Egyébként vigyázz, nehogy te legyél a negyedik.

2018. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!