Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért tartja mindenki undorító...

Miért tartja mindenki undorítónak, ha valaki dohányzik?

Figyelt kérdés

Pár perce olvastam itt egy kérdsét pár nappal ezelőttről, és eléggé felhúztam magam rajta.

A lényeg az,hogy a nem dohányzók undorítónak tartják a dohányzókat és a halálukat kívánják(tisztelet a kivételnek).Nos,én is dohányzom(a fél családom is),van barátom több,mint egy éve,aki nem dohányzik,és ÉRDEKES MÓDON,ha vele vagyok,nem gyújtok rá,pedig abszolút nem zavarja.Ha olyan társasággal vagyok,akik nem szeretik a füstöt,akkor kimegyek az utcára vagy az erkélyre és ott szívom el a cigit.Tehát,szerintem nem kéne kollektíve az összes dohányzó embert szidni és a pokolra kívánni.Mindenkinek van hibája,nekem speciel ez jutott,másnak más káros szenvedélye van.

Lehet,hogy most nagy vita robban ki ezért,de arra kíváncsi lennék,hogyha egy nemdohányzó beleszeret egy dohányzóba,akkor valóban emiatt dobja-e?Mert szerintem ilyen a Földön nincs...


2010. jún. 9. 18:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
39%
az a vicces hogy a legtöbben úgy alkotnak véleményt a cigiről hogy ki se próbálták,de mivel ,,rossznak'' látszik ezért már aki dohányzik az dögöljön meg mert köcsög...
2010. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

ugyan mi abba a más ha 1 lány cigizik???

ugyan olyan nem értem...mer gusztustalan a kezébe ugyan máár:D

annyi ilyen cikket olvastam h 1 dohányzó nő nagyon szexi tud lenni...

2010. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
53%

hát sztem 1általán nem undorító a cigi...én kb egy éve cigizek rendszeresen, de érdekes módon 1ik barátomat se zavarja. uh erről ennyit. am meg nem kell itt hisztizni h a cigifüsttől tüdőrákot kaptok, mer ennyi erővel a naptól kaphatsz bőrrákot, a piától a májad megy tönkre v cs egyszerűen elbasz egy kocsi és véged. uh nem mindenről a cigisek tehetnek...

17/L

2010. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Miért lett áttéve egészségügybe,mikor direkt párkapcsolati szinten ment a kérdés/vita?:S
2010. jún. 9. 19:08
 35/44 anonim válasza:

Szerintem mindenki próbálta legalább egyszer a cigit. Valószínűleg nem véletlen mondjuk, hogy rossz. Én is próbáltam már és nem tudom, mit lehet benne élvezni. Én csak köhögtem tőle és tök rossz volt, ahogy szívtam magamba a füstöt.

20/L

2010. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Haverom kidobta a csaját mert bagózott.

Megmondta neki hogy ő nem akar azért gyépés gyerekeket mert csaja nem bírta letenni a cigit...:)

Amúgy szerintem is gusztustalan dolog a cigi, az én exem is bagózott észre sem veszik és átveszi felettük a cigi az irányítást, minden az körül forog. Pl. ha beültünk valahova az csak olyan hely lehetett ahol lehetett bagózni, ha egy óráig nem gyújthatott rá minden baja volt stb-stb. szóval szerintem a dohányzó,és nem dohányzó közti kapcsolat előbb utóbb befuccsol

2010. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 BlackSword ***** válasza:
52%

ÁÁÁ... Én most megyek rágyujtok, aztán felkötöm magam... Gyilkos vagyok, meg mindjárt emberiség elleni bűnök... ÁÁÁ... Sok ez már az én mimóza lelkemnek... Hogy tudok így élni??? Ugye???

Azért kezdjünk már el gondolkodni??? Nem csak a dohányosok szennyezik a levegőt... Nem csak a cigifüsttől lehet rákot kapni... Az autók... az erőművek...

Ha úgy szeretek meg valakit, hogy dohányzik, akkor úgy szeretem, és nem akarom megváltoztatni, mert úgy szeretem ahogy van, ahogy él amilyen... Milyen lenne már, hogy úgy változtatgathatnánk a másikat ahogy csak akarjuk???

2010. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
28%

nah ezaz teljesen egytértek veled előző!!!!

akk ne is vegyetek autot meg semmi kise mennyetek az utcára még a végén baj elsz a pici tüdőcskétekkel...brühühüh

2010. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
76%

Passzív dohányos vagy? Melletted állok az utcán, és zavar? Lehet szólni, vagy arrébb lehet menni. Jaaa, hogy az neked nem tetszik? Hát akkor így jártál, szar neked.


Téényleg mennyivel több passzív dohányos hal meg, mint azok, akiket vmi részeg/drogos barom elüt, vagy fának ken, mennyivel kevesebben halnak meg közúti balesetben... utáljuk a dohányosokat együtt, büdösek, csúnyák, és gyilkolják a világot!!!!!


Megyek is a baltámért!


Be lehet már kapni a f*szomat...

2010. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Nekem a kulturált dohányosokkal az égvilágon semmi bajom

Azt tartom undorítónak, mikor az anyuka a babakocsi fölött szívja a cigit...meg mikor az apuci az éppen totyogni tudó gyerek képébe lóbálja a csikket, mert ilyeneket szoktam látni...

2010. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!