Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért tartja mindenki undorító...

Miért tartja mindenki undorítónak, ha valaki dohányzik?

Figyelt kérdés

Pár perce olvastam itt egy kérdsét pár nappal ezelőttről, és eléggé felhúztam magam rajta.

A lényeg az,hogy a nem dohányzók undorítónak tartják a dohányzókat és a halálukat kívánják(tisztelet a kivételnek).Nos,én is dohányzom(a fél családom is),van barátom több,mint egy éve,aki nem dohányzik,és ÉRDEKES MÓDON,ha vele vagyok,nem gyújtok rá,pedig abszolút nem zavarja.Ha olyan társasággal vagyok,akik nem szeretik a füstöt,akkor kimegyek az utcára vagy az erkélyre és ott szívom el a cigit.Tehát,szerintem nem kéne kollektíve az összes dohányzó embert szidni és a pokolra kívánni.Mindenkinek van hibája,nekem speciel ez jutott,másnak más káros szenvedélye van.

Lehet,hogy most nagy vita robban ki ezért,de arra kíváncsi lennék,hogyha egy nemdohányzó beleszeret egy dohányzóba,akkor valóban emiatt dobja-e?Mert szerintem ilyen a Földön nincs...


2010. jún. 9. 18:20
1 2 3 4 5
 21/44 Manócska'90 ***** válasza:
71%
Írtad, hogy a tüdőrákosok nagy része nem aktív, hanem passzív dohányos. És szerinted az mégis ki miatt van? Hát az aktív dohányosok miatt. Úgyhogy azért is a dohányosok a felelősek. Hát nehogymár a nemdohányos legyen a rossz, amiért nem cigizik és más miatt lesz tüdőrákos.
2010. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
18:39-esnek üzentem,mielőtt valaki félreérti.:)
2010. jún. 9. 18:42
 23/44 anonim válasza:
A 2. 18:35-nek: Simán otthagynám :) Komoly kapcsolatra vágyok, és abba nem fér bele számomra hogy a másik cigizik. Leírtam hogy mért.
2010. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
52%
GYILKOSOK VAGYUUUUNK!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
18:45-nek:Igen,hogyne,hozzánk képest a gyerekeket halomra ölő sorozatgyilkosok kisangyalok!!!;)
2010. jún. 9. 18:46
 26/44 anonim ***** válasza:
35%

hát ez vicc:D

miggyá szivrohamot kapsz és azt is ránkfogod mer feltettek 1 kérdést a cigizésrőlXDXD

2010. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
18:48: Ott a pont.:P
2010. jún. 9. 18:49
 28/44 anonim válasza:

Jaja, a 18:42-es hozzászólónak igaza van, hogy mi, passzív dohányosok miattatok szívunk. Szóval ne gyere azzal, hogy nincs semmi gond a cigizéssel, mert a tüdőrákot nagyrészt passzív dohányosok kapják el. Hát kösz szépen. Miattatok lesznek betegek olyan emberek is, akik egyébként utálják a cigit és nem is dohányoznak. Felőlem aztán ti aztán mérgezzétek magatokat úgy, ahogy akarjátok, de az a baj, hogy miattatok másnak is ugyanúgy szagolni kell azt a büdös füstöt. És igen, utálom a cigit, mert büdös és sokszor ha frissen van mosva a hajam és mellettem cigiznek, egyből füst szaga lesz. Meg volt úgy, hogy kocsmában is már úgy csípte a szemem a cigifüst, hogy elkezdett könnyezni meg begyulladt és tiszta piros volt, mert egyenesen az arcomba jött minden füst. Hát nem valami kellemes érzés. És azt is utálom, ha valaki bent a lakásban dohányzik, mert utána büdös marad és a ruháknak is olyan szaguk lesz. Egyébként pedig tökre megértem, ha néhány fiú nem jön össze cigiző lánnyal, mert undorítóak a lányok cigivel a kezükben. Volt hogy láttam valamelyik ismerősömről is olyan képet, hogy cigi volt a kezében és szerintem nagyon gusztustalan volt.

20/L

2010. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
18:54: Pont erről beszéltem,hogy nem kell általánosítani!Én is utálom,ha valaki az arcomba fújja az utcán a füstöt,pedig én dohányzom már egy jó ideje...Amúgy a legtöbb kocsmában/étteremben már tiltják a dohányzást,szóval talán járj olyan helyekre.Ezt különben nem úgy hívják véletlenül,hogy negatív diszkrimináció?:)
2010. jún. 9. 18:59
 30/44 anonim ***** válasza:

Hát én egy köztes átmenet lehetek: Sosem dohányoztam és nem is szeretnék, (ok vízipipa már előfordult néhányszor :) ) viszont nincs bajom a cigisekkel. Valószínűleg azért mert a testvérem és apám is cigizik, már megszoktam a füstjét, egyáltalán nem zavar. Viszont cigiző lánnyal nem tudom hogy összejönnék-e. A férfiaknál szerintem nem rossz dolog, de ha egy lány cigizik számomra taszító.


Röviden: Semmi bajom veled, szívd nyugodtan amíg nem vagy lány :D


15/f

2010. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!