Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Drogozik a barátom!?

Drogozik a barátom!?

Figyelt kérdés

Na szóval arról lenne szó,hogy az a gyanúm,a barátom drogozik/füvezik.

Iskola után vett fel engem,és cigizett,de olyan furcsa szaga volt megkérdeztem,hogy miert ilyen illatu de azt mondta nem tudja.

Kicsivel később (tudom,nem szép dolog) belenéztem a telefonjába és az egyik osztálytársával voltak ilyen beszélgetési (képek(alufoliaba csomagolt valami,és alufolián ilyen méznek tűnő valami(?)) és hogy milyen,mikor vegyenek).

Nagyon megijedtem.

Tegnap rákérdeztem,tagadta.

Aztán átnéztem a táskáját es a cigi dobozba volt egy szívószál és két alufolia maradvány,amiben nem ètel volt,az biztos!

Nagyon félek.

Én 17l,ő 21f.

3 éve vagyunk egyutt.

Azt hittem sose hazudna..

Ti hogy látjátok ezt a "jelek" alapján?

Előre is köszönöm.



2019. jan. 5. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hasis a neve.
2019. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Miss Endzsi ***** válasza:
A hasis az másmilyen.
2019. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Miss Endzsi ***** válasza:
Ez BHO.
2019. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni a szüleivel. Ebben csak ők tudnak neki segíteni.
2019. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 NopeAndDope válasza:
Próbáld meg lebeszélni ezekről és biztos hogy vannak erre megfelelő helyek ahol orvosolni tudják a problémáját de ilyenkor támogatni kell. tudom hogy milyen rohadt egyszerű droghoz jutni szerencsére nem nyúltam hozzá és nem is fogok
2019. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azt a gyanta szerű dolgot amiről a #10-es is írt, rá szokták kenni az alu fólia darabkára, majd alul gyújtóval égetik a fóliát. A gyanta szerű cucc füstölögni kezd, és azt szokták szívószállal felszívni.


Volt "szerencsém" ilyet látni működés közben valaki kezében. Nagyon durván taccsra tudja vágni az embert, agressziót és kábult állapotot okoz. Veszélyes. Nagyon. Testileg és szellemileg is. Leszokni nem lehet róla, addig remeg és üvölt az illető a hatás elvesztésekor, amíg nem kap újat.


Bárcsak "csak" füved szívna a barátod. Még az is jobb fényévekkel, pedig nagyon ellenzem a drogok mindenféle formáját.


Egy dolgot tehetsz. Minden kapcsolatot megszakítasz a barátoddal, az lesz neked a legjobb, hidd el. Még egy nagyon nyugodt embert is be tud úgy csalni ez a féle drog, hogy egy tehetetlen nőt bántalmazzon/terrorizáljon. (Szintén aznap láttam az esetet.)


Pakold a cuccod el tőle minél előbb. Ha nem is végleg, de minimum addig amíg megbizonyosodsz arról, hogy teljesen leállt. Beszéld rá egy elvonóra. (Márha nem tudsz vele felhagyni.)

17 évesen nem kívánom hogy ilyen emberrel kínlódj...

2019. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az kristály lesz!:D És crackelik
2019. jan. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!