Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szülők, ti hogy fogadnátok,...

Szülők, ti hogy fogadnátok, ha a lányotok azt mondaná nektek, hogy szeretne egy ecigit?

Figyelt kérdés
Nem menőzés miatt, hanem mert tetszik neki.

2019. márc. 3. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Leülnék vele és elmagyaráznám neki a dohányzás káros hatásait. A tüdőtágulattól indulva a rákon át az érszűkületig. Valamint a költségeit is ecsetelném és azt milyen fájdalmas egy tüdőműtét. Aztán azt is elmesélném az ecigi egészségre gyakorolt hatásai még mennyire nem derültek ki, de nap mint nap jön ki új tanulmány ami szerint pont olyan káros mint az igazi. Szóval nem! Semmiképp nem támogatnám. Ha valaki tönkre akarja tenni magát azt önerőből kell finamazíroznia. Ilyesmit nem veszünk ajándékba, wlvből senkinek akit szeretünk.
2019. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De csajszi! az a probléma , hogy nem hiszitek el azt, milyen kemény függőség alakul ki a nikotintól. Gondolj bele mennyi pénzbe kerül egy hónapban (tudom először nem szívsz sokat) 8-10000???? Feleslegesen kidobott pénz. Mi az ami tetszik benne? Ezt el tudnád mondani? A füst? Vagy hogy felnottes, menő? Férfiként nekem visszataszító egy nőtöl a dohányzás. Ha még nincs benn nikotin, akkor tökre nem értem minek szívnal vízgőz T a tudődre
2019. márc. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen NEM!
2019. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nyilván az egészség a fontos de ha a szülők dohányoznak a családban azt láthatja a gyerek és mivel általában a szülő mutatja a "példát" így a gyerek azt hiszi az jó persze vannak kivételes esetek amikor tudja a gyerek hogy rossz de kiszeretné próbálni én azt mondom, hogy még mindig jobb hogy ecigizzen mint hogy sima cigizzen és lehet hogy kipróbálja rájön hogy hát ez nem is jó és lerakja ez az én véleményem
2019. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!