Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 napig kevesebbet ettem,...

1-2 napig kevesebbet ettem, mint szoktam. Ma ittam, barnasört is; feltöltődhetnek a glikogénraktárak, ill. lassíthatják a fogyit? Vagy nem hátráltatják? Illetve lehet büdös a székletem tőle?

Figyelt kérdés

1-2 napig kevesebbet ettem, mint szoktam. Alapvetően nem eszem sok ch-t, de mindegy.


Ma ittam, ezért is spóroltam. Ami volt: kommersz szesz (vodka, 34%) meg 1 világos sör, meg 1 barna sör.


A kérdésem az lenne, hogy feltöltődhetnek a glikogénraktárak emiatt? (a sör miatt; ha jól tudom, a tömény szesz nem okozhat gondot... )


Meg büdöset pukiztam... tudom, hgy ciki ezt lányként megírni.. az a kommersz pia miatt lehet?


(csak kicsit ettem rá, nem gyrost, meg semmi ilyet... meg hánytam is.. csak ugye a sör bentmaradhatott.

Buli volt.. vagyis értitek. Nem terveztem ennyit inni.. de szerintem jobb is, hogy egy-két nappal előtte spóroltam.)


Szerintetek? Hátráltathatja a fogyit, ill. feltöltheti a glikogénraktárakat? (az izmok miatt kérdezem..)


Ill. nálatok is természetes, hogy este a lábaitok bedagadnak (vagyis értitek, feltöltődnek folyadékkal, de délelőtt meg vékonyak?


23/l



2017. júl. 26. 00:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Alapvetően sokat mozgok, meg szeretek is mozogni.

Délelőtt is melóztam, ott is mozogtam, meg este is.


Üres hasra ittam (így próbáltam ugye spórolni, pia terén is -> ft... , meg kalória terén is.)

2017. júl. 26. 00:52
 2/3 anonim válasza:

Hát itt annyi a kérdés. Nem fogok tudni mindenre válaszolni, a glikogénraktárakhoz nem értek :D

ELoszor is: a sor felfuj. Utána mindenki böfög. Na már most, azok a gázok simán kijohetnek alulrol is. Természetes h pukiztál. Az hogy budosebb volt, az csak kb az alkohol miatt volt. Amit eszel, olyat pukizol, uritesz. Logikus. És az alkohol emésztés, szervezet terén nem a pozitív dolgok kozott van. Ugy hogy igen, ilyenkor mindenki budosebbet csinál.


Másodszor: a sorben sok az éleszto. A pálinkában sok a kaloria, cukor. Mind az éleszto, mind a cukor ellensége a fogyásnak, ergo minden alkohol rossz hatással van a fogyásra. Természetesen azért, ha most elmész itt ott a buliba és iszol kicsit, nem fogja tonkrevágni a fogyásodat.


Es minden fugg attol, milyen mertekben fogyokurázol, mi a célod.

2017. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel az elmúlt napokban kevés ch-t vittél be, természetes, hogy a most bevitt ch tölti a valamelyest lemerült glikogénraktárakat. Bár nem tudom, ez miért fontos, deficitben nyilván nem fognak nőni a zsírtartalékaid, többletben pedig mindegy, hogy eszel-e valamirevaló szénhidrátot, nőnek azok bármitől. Bár lehet, hogy csak érdekel, hogy várhatóan jobban dudorodnak-e az izmaid. Nos, igen, ez így működik, jön a sok glikogén a még több vízzel, komoly növekedést eredményez, rendes izomzattal jó kis optikai tunink a lapultabb állapothoz képest. Nekem kevés izmom van, én nem szoktam észrevenni a változást, de nyilván van.


A lábam sosem kifejezetten vékony, de nem hinném, hogy dagadna. Hasonlóan néz ki az igazán nem hájas vádlim egész nap. Ugyanez van a karommal. Mondom, hogy még a glikogénraktárak változása sem tűnik fel... Az edzésem hatását látom a bicepszemen, de a vizet valamiért nem.

2017. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!