Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert csak akkor van szekletem?

Miert csak akkor van szekletem?

Figyelt kérdés

Sajnos csak akkor van szekletem ha szo szerint telezabalom magam,anelkul nincs.Ezert mostanaban ezt csinalom,de valami hatasosabb modszer jobb lenne,mert nem szeretnem ezt csinalni,tonkremegy az egeszsegem

15/L


2017. nov. 13. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért van akkor székleted, mert gondolom akkor már a szervezeted csinálja a "helyet" és ezért tud kitolódni. Egyél több zöldséget és gyümölcsöt, amik rostban gazdagok és béltisztító hatásúak, és persze a napi előírt folyadékmennyiség (VÍZ!!!).

De jobb lenne orvoshoz menni ezzel, mivel nem vicc a dolog ha nehezen mész el nagy WC-re

2017. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
.
2017. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös...egyszerűen helytelenül táplálkozol..


két véglet van..az egyik az, amikor ritkán van széklet, és az is betonkemény, a másik az állandó fosás, vagy igencsak laza..

...Na, e kettő közé kell belőni. Méghozzá úgy, hogy naponta egyenletes időre elosztva legalább ötször egyél, és legalább 1500 kcalt.


Nincs vész, gondold át.

2017. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nagyon vekony vagy? Nekem akkor nem igazan akart kijonni, mikor nagyon vekony voltam. Igyal sokat (min 2litert) es egyel sok zolldseget+gyumolcsot.
2017. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!