Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy minden nap...

Mit tegyek hogy minden nap legyen székletem?

Figyelt kérdés
20 napja dietazom eddig mindig volt csak ma nem, de nem szeretném ha ez több napig igy lenne mit ajánlanátok?
2018. szept. 2. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden reggel éhgyomorra fél liter tiszta víz.
2018. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A beleket meg kell tölteni emészthetetlen anyagokkal. Azaz rossz a fogyókúrás étrended. Egyél tököt, cukkinit, paradicsomot, savanyúkáposztát, céklát.
2018. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt efféle gondom, végül volt hogy 3 napig semmi. Azóta minden nap eszem egy kis chia pudingot. Növényi tej, chia mag és bogyós gyümölcs. Éjszakára be a hűtőbe, s isteni lesz másnapra.

A ch tartalma nagyrészt nem emészthető rost, így takarítja a beleket szépen. (ne úgy értsd hogy hasmars) Nekem ez segít az egészséges reggeli startban finom és diétába is beilleszthető. 😉

Persze biztos vannak más alternatívák, de nekem egy enyhe hashajtó sem hangzik túl szimpatikusan.

2018. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajna a chia nem hozta a várt hatást, de az én emésztésem amúgy is problémás, baromi lassú.

Valakinek bejön a mák is, másnak egy nagy pohár langyos tej, valakinek a langyos víz is.

Nekem azóta rendeződtek a dolgaim, amióta mindennap eszek savanyúságot, illetve heti többször sportolok főleg. Így is előfordulnak problémák, ha egy nap kimaradna, akkor aznap este már lehúzok egy deci Hunyadi János gyógyvizet. Másnap kora délutánra van meg az eredménye kb. Nem hasmenés formájában, de azért érzem, hogy ez nem a természetes inger. :)

Ahogy olvastam, valakinél egy deci konkrétan fél órán belül hasmenést okozott, úgyhogy azért csak óvatosan ezzel. Nekem minden esetre bejött és ezáltal nagyjából rendszeresíthető a kiválasztásom. :) Ha hiba csúszik a gépezetbe, akkor Jancsi segít tisztán tartani.


Ezen felül iszonyatosan fontos a rengeteg folyadék diéta idején!

2018. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!