Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultatok kiskorotok...

Hogy viszonyultatok kiskorotokban a kúphoz?

Figyelt kérdés

Olvasva az interneten furcsának tűnik de emlékeim szerint én még általános iskolás koromban is azt kaptam. Kicsit homályosak az emlékek, de az tisztán megvan, hogy minimális rábeszéléssel megengedtem és nem volt fájdalmas.

Ez csak nálunk volt így vagy máshol is természetes volt?



2019. aug. 30. 18:46
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
16:46-os vagyok elfelejtetem mondani, hogy pizsama nadrág vissza utána az ágyba vissza feküdni egy darabig éreztem, utána elaludtam.
2019. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 szamo77db ***** válasza:
63%
Nekem még a lázmérőt is a popsimba dugta anyám, mert félt, hogy ráfekszem és össze törik.
2019. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Eloszor sosem akartam megengedni es eleg sokat kellett konyorognije anyukamnak, hogy egyezek bele. Az elso par alkalom utan mar el fogadtam es konyebb volt a dolog. Probaltam nem ra koncentralni mikor csuszott be a kup es igy konnyeden tul voltam rajta.
2019. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Halottam olyan gyerekekről aki, szerete a végbélkúpot. Lázas volt, végig feküdt, szét tárta a lábait és, mondta:Anya, kúpot!



Meg olyanról is, hogy az anya a síró gyerekébe nyomta bele.

2019. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
90%
Én kisgyerekként nagyon szorulásos voltam, ilyenkor anyukám általában megkúpozott. Ezt akkor (érthető módon) nagyon utáltam. Azonban milyen érdekes, hogy most, felnőttként amikor ritkán (évi max. 3-4 alkalom) székrekedésem van, én is hashajtó kúpot használok, mert nekem ez vált be (a tablettákat ez esetben igyekszem kerülni)...
2019. szept. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 szamo77db ***** válasza:
64%
Inkább 1000 kúp, mint 1 szúrás! Én így ítélem meg magam részéről.
2019. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ovis koromban nehezen bírtam lenyelni a tablettákat, a szirupoknak pedig nem bírtam az ízét ezért elég sűrűn kaptam kúpot. Azt nem mondom, hogy szerettem de nem hisztiztem.

Iskolás koromban is megesett, hogy hányás vagy magas láz esetén anyukám kúpot adott. Szerencsére nem voltam beteges típus így csak nagyon ritkán volt rá szükség.



Megjegyzés: A mostanában hasonló témában feltett kérdések nem tőlem származnak.

2019. szept. 16. 10:16
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Amikor más adta be, ezt én is utáltam. De tízen évesen már magamnak dugtam föl. Kicsit kellemetlen, de abszolút semmi bajom vele, felnőttként se. Tényleg inkább ezerszer ez mint valami nagy, lenyelhetetlen tabletta, vagy a szurkálás.
2019. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 szamo77db ***** válasza:
54%
A mandulaműtétem után az éjjeli szekrényemen várt egy termetes kúp. Magamban vigyorogtam, hogy mi a csoda ez, gyereknek szoktak kúpot adni. Aztán mikor elmúlt a Lidocain hatása és elkezdett baromira fájni a műtét helye, egyből tudtam, miért van ott a kúp. Bementem a fürdőbe és szépen feldugtam magamnak. 32 éves voltam. Azóta nem kellett kúp. Az én gyomrom is nagyon érzékeny, refluxom is van, úgy hogy ha választani lehetne, én bizony a kúpot választanám. Gyerekkoromban pedig végképp egyértelmű volt, hogy kúpot kapok, ha belázasodok.
2020. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 szamo77db ***** válasza:
100%
Refluxom van, nagyon érzékeny a gyomrom. Így aztán a gyomrom kímélése okán inkább a kúpot választanám ma is. Semmi rossz nincs benne, nem tudom, egyesek mért ódzkodnak ellene!
2020. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!