Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan létezhet ilyen?

Hogyan létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
A múltban írtam egy könyvet és ennek k=ovetkezményeként áttéltem olyan szokványos dolgokat amit más nem és belejavítottam pontosabban explovereztem és ugyanazokat áttéltem mint aki halálra késelnének komolyan mondom mint aki felvágná az ereit mert amikor javítottam ki hirtelen hidegség öntött el és mint ha lehúztak volan lefolyon és a facebokon eltűntek a képek eggyik ismerősömről és arcok ismét durvát durva alakokva jöttek ki hogyan lehet ez azóta szenvedek nem látok eggszerűen emberi arcokat miért van ez hogyan lehetséges??? Nem látok emberi arcokat komolyan emberek honnan tudjátok hogy a halál után nincs élet engem kétszer műröttek is eggyik komolyab operáció volt hátgereincre mi a garancia hogy nem haltam meg és igen bár nem tudományos magyarázat lenne rá hanem a pokolba jutottam és azért nem látok emberi arcokat és rendesen nem látom a világot mint ha előttem lenne egy ilyen grotesz ami durva arcoikat ad mert mindekit durván látok mint ha elhomályosodot voltna az arc olyan mint a sgapgrass delussion paranoid siszofrénia vagy hasonló állandóan olyan fejfájások gyötörnek tarkomon átt fejtőteéig mint ha megvertek volan sorolhatnám mikor fog ez csökkenni vagy mi lehet a bajom ??? miért érzem úgy hogy én meghaltam ??

#sgapgrass dellusion #paranoi
2020. jan. 15. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichiáterhez basszus. Valami komoly bajod van.
2020. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a közelmúltban végigmentem mindenen a multban bár egsrészt saját magamnak k=oszönhetően végimentem poklok poklán a halál utáni életet bebizonyítotttam hogy a tudat a halál után működik rosszakon keresztül mentem már könyörögtem azért hogy ne éljek poluszban idéztem szellemet is és ugye szellemidézés után meg lehet halni nem tudom miért de régebben volt a facebokon látta ugye alkalmazás nem volt ott hogy látta és felvideoztam telefonommal hogy nem látok emberi arcokat és telefont kiadtam kezemből és mint ha ezt a mágneses mezőt ezt a teret ezt a dimenziót semmisítettem vélna meg ahol komunikállunk az emberekkel ezt az egész sakktáblát a provianciát ahol ugyanazokat áttéltem mint akit halálra késelnek és ugyanazokat mint akik gyilkolnak és ugyanazokat akik állatkínzok és ugyanzaokt mindeg ezt az egyet nem mondom el mert nagyon morbid lenne de lényeg hogy jól megverett az isten !!
2020. jan. 15. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáter de rohadt gyorsan!

Nagyon nagyon komoly bajod van, azonnali kezelésre szorulsz!

2020. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem én meghaltam jártam más dimenziókban megtudom mondani hogy néz ki a pokol. Nyomor van ottan de nagyon nagy nyomor olyan nyomor van hogy nem látni embereket hanem rendes karmokat látni csak betegségek vannak ottan mindeki beteg baja van neki sorolhatnám rohadt nagy bajok vannak ottan nem látni az utcán mercedezt csak szekereket látni aztán létezik más dimenzió is ott gazdagság van egy elválasztó vonal a tükör eléott kelet átmenni a másik világba legalábbis erre emlékszem mert még 2016 ban halgattam egy frekvenciát neve növekedési hormnon frekvencia és hosszab ideig néztem egy két barátomat és később nem régen rájöttem arra hogy a tudatot átlehet tenni egy másik emberbe és mikor kimondtam hogy növekedési hormon térj ide rögtön jöttek és mivel ember maga sem tudja mit csináls sokszor és ugye mivel holtakat bolygatni bűnnek számítt legalábbis isten szemében így megtudtam a későbiekben hogy sem az agy sem más biológiai fukció nem képes létrehozni gondolatot elkedztem imátkozni holtakhaz belemtem egy ismeretlen dimenzióba ahol nyomor van és elmentem tepmlomba fogtam jézus krisztus keresztjét a kezemben és megbocsájtott az isten a sok elvont dolgoért csak hogy vertem a cirkuszt otthon így ugye mondhatnám hogy elrontottam már másik esélyt nem kaptam és kiadtam a kezemből egy telefont két videót tartalmazott a beszélgetés az eggyik hogy féllek anyámtól mert rendesen megilyedtem a saját anyámtól olyant láttam másik videó pedig egy fenyegető videó volt hogy leveszem a fejed eggyik barátomra rá célozva mivel olyan durva dolgokat éltem átt és megtettem azt álmodtam elvégre akkor hogy hogy nem vagyok börtönbe ha embert öltem ???? ez is nagy kérdés pedig haverom éll és ugye a halál után pedig van élet mivel a tudat műk=odik tovább a halál után bolondokháza pedig tele van olyan emberekkel akik nem tujdák magukról hogy elhunytak ezt mondtam egy orvosnak és egy ismerősömnek erre fel amikor leírtam eggyik ismerősömnek régen eretnekség ma bolondokháza valki bejött az ajtón és leüt=ott engem majd másnap kelek fel mint ha kicserélődtek volan a táblák az utak és táblák de még a kocsik is megváltoztak !!! valaki leütött engem mikor kiírtam régen eretnekség ma bolondokháza valki berontot a házba mondom én amit áttéltem az kegyetlen az kegyetlen írtam egy könyvet is az életemről gondolkozok azon hogy kiadom szerinted megéri kiadni ??
2020. jan. 15. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első körben pszichiáter, és erős gyógyszerek. Aztán majd visszatérünk rá.
2020. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a pszihátriai szerek csak eggyet tudnak hasznosítani az álamkasszát másra nem valók csak arra jók hogy a gyóygzseripar zsebét dagaszssák másra nem valók nagy biznisz az emberek egészségével színdarabot játszani vegye be ezt azt csak annyit tudnak mást nem sok ember egészégét még jobban tönkretették aq gyóygszerek
2020. jan. 15. 19:25
 7/9 A kérdező kommentje:
és azt a is érzem hogy orálisan tehát szájon átt a gyosgzerek már nem érnek semmit hanem csak ijekcióban van hatása a gyosgzereknek mint például depot injeció szerintem segíteni rajtam ha intravénásan magamba böknék egy két ampulla tesztoszteron mivel nagyon rég óta eddzek így úgy gondolom hogy kelene nem kellene hanem köteles lennék magamba bökni hogy jobban mennyen az edzés és hát igen megint eltérek a témától mivel edzésekhez hozzá tartozik a ugye fekvőtámasz ezért a közelmúltban ezt probálja meg csak elképzelni ....................... leírom valahogyan . Na mostan van a job és a bal agyfélteke ugye egyik a női másik pedig a bal eggyik agyfélteke mindig jobban dominál mint a másik és próbálja meg elképzwelni hogy eggyik tenyeremen rendesen lekopott a sorvonal rendesen eltűnt mint akit lecsiszoltak volan ugye van a tenyéren a vonalak egyik a sors másik a nem fogom leírni ezotéria világába tartozik és rendesen elment a vonal elemnt rendesen mint akit leradiroztak volan és a másik tenyeremen pedig keletkezett egy rövidebb vonal az pedig jelzi a életvonalat rendesen lekopott és féllek nem e rövidebb utat tapason az alternatívat érti mit akarok mondani lekopott rendesen mint akit eltöröltek volna erről a világról mint egy patkás van kalitka és amiban fut kisérleti nyulnak érzem magam a 21 században és ez nagy dolog !!!
2020. jan. 15. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy képzelem el a poklot hogy tele van nagy pókokkal, skorpiókkal, százlábuval, patkányokkal, s darazsakkal meg torszülött meg torz testű emberekkel akik mind rád másznak meg megérintenek. Meg olyanokkal kell együtt lenni akiket irigyelsz s nem birsz meg mindig azokat a dolgokat mondják amiket nem szeretsz hallgatni s a végletekig tart.
2020. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már azis pokolnak számít??? akkor te még nem tudod mi a pokol de már közel jársz hozzá
2020. jan. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!