Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hosszabb betegség után...

Egy hosszabb betegség után félek visszamenni a suliba? Többi lent

Figyelt kérdés

Már másfél hete vagyok itthon ugyanis influenzás lettem. Az orvos egy hétre írt ki és vasárnap egész nap rosszul éreztem magam. Estefelé rámtört a ,,nem akarok iskolába menni!!” érzés, pedig mondhatni népszerűnek számítok a suliban, sok barátom van, megértő osztálytársaim és (részben) kedves tanáraim. Egyszerűen ha szóba jön az, hogy mikor megyek vissza, sírhatnékom támad, elkezdek félni és sztresszelni azon hogy mi vár rám( pedig valahol mélyen tudom hogy semmi rossz). Tudnátok segíteni?

Gimnazista lány



2020. jan. 28. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak, akik betegen is járnak iskolába, ha elhiszik és elhitetik vele, hogy így lesz hosszútávon értelme, és elmehet egy lelkisegélyszolgálatba, ha valaki kiröhögi miatta, és nem kell megöngyilkolnia magát, de ahhoz valóban komolyan kéne vennie legalább a sulit, hol vannak a szüleid? Dolgoznak mi?
2020. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallgass Scootert, attól helyre jössz
2020. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!