Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok maszkban?

Ti hogy bírjátok maszkban?

Figyelt kérdés

mármint jó, akinek muszáj, annak muszáj (eü-ben dolgozó, bolti eladó, stb... akinek a munkájából adódóan hordania kell, bár nyilván nekik sem a legkellemesebb viselet), de ti -akiknek nem kötelező- hogy bírjátok?


én elég rosszul viselem, éppen ezért inkább sálat veszek fel a boltban, mint maszkot, abban kevésbé van melegem 2 perc után


nem is értem, hogy valaki hogy képes maszkban mászkálni az utcán, az miért jó (egy full üres utcáról beszélek, nem olyanról, ahol sok ember van)



2020. máj. 9. 12:53
1 2 3 4 5
 31/41 Lacás1976 ***** válasza:
44%
Kössz a lepontozást.... Az ő érdekébe mondtam amit mondtam azóta hordja. Amúgy nem vagyok a férje. Lehet majd összeházasodunk akkor az leszek neki és ő is nekem 😛😛😛
2020. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
82%

Kiválóan, én nagyon szeretem, sokszor kiránduláshoz is felveszem ha egyedül vagyok a semmi közepén, nem fújja a számba a szél a hajam, a port, a bogarakat. Most a hónapnak abban az időszakában vagyok, mikor jönnek elő a pattanások az arcomon, még azokat is eltakarja, abszolút nyereséges. :DD

Sokszor felejtem magamon miután kijövök a boltból. :D


Nekem nagyon furcsa, hogy mennyien panaszkodnak miatta... hajlamos vagyok a nehézlégzésre és szemüveges is vagyok, mégis kifejezetten kényelmesnek tartom és nem okoz semmi problémát. Pedig volt nemrég hogy minden nap 8 órát dolgoztam maszkban, nem csak "hobbiból" hordtam, mint most.

Nem vagyok benne biztos, hogy akinek gondot okoz, az jó maszkot választ, illetve jól viseli....

2020. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Te Miylet használsz ?

Mert én 3 fajtát is próbáltam de mindnél ugyanazok a tünetek. Amiket próbáltam: eldobhatos orvosi maszk, varrott maszk textil anyagu,és ffp2es maszk

Miután mind rossz volt hordani így nem kiserleteztem tovább.

2020. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

#32 vagyok

Ja igen, lemaradt: Anyukám varrt textilből, azokat használom.

2020. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vettem be a korona.kamut, szóval én ahol csak lehet és nem szólnak nem hordom. Hordja az, aki fél a saját árnyékától is. Ahogy írják, sokkal károsabb mind fizikailag, mind pszichésen. És undorító, mennyien beveszik ezt az egész bohócériát. Már egy jóízűt tüsszenteni sem lehet, mert úgy néznek rád, mint valami gyilkosra. Menjenek a fenébe a hülye szájkosarukkal, el kéne égetni az összeset.
2020. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
23%
Te tökéletlen utolsó, az megfordult a kétbites agyadban hogy nem kamu, csak mert valami random idegen azt írta a neten?
2020. máj. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

#35

a tusszentesre reagalva, ráadásul most allergia szezon van és nekem ilyenkor általában száraz Köhögésem van, szóval már kb alig merek ismeretlen emberek mellett köhögni, mert tuti csúnyán néznének rám 😂

Főleg hogy kb full leszarom ezt a maszk őrületet és csak sálat hordok, de azt is csak azért, hogy ne szóljanak, mert amúgy nem húzom szorosan a szám elé, semmit se ér (mondjuk a maszkok nagy része se...), így is néha nehezebben kapok levegőt az allergia meg pluszba rátesz egy lapáttal

2020. máj. 17. 02:28
 38/41 anonim ***** válasza:
Én jól bírom még (amíg nincs 30 fok),engem nem zavar szemüvegben sem (megvan a trükkje), illetve mivel nem vagyok teljesen megelégedve az arcommal,ezért önbizalomnövelőként is funkcionál 😃
2020. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
34%
" Anyukám varrt textilből, azokat használom." Ami nyilván vékony, ezért nem zavara légzésben, a védőértéke meg zéró.
2020. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
90%
Maszkban,figyelj én megmondom neked,majd megfulladok nincs levegőd a maszkban hogy ha az orrodra is felhúzod,nem jó a szemüvegeseknek se mert be párásodik.De nem is nagyon megyek boldba / szociálisabb helyekre ahol maszk kellene.Összegezve:Nem szeretem a maszkot
2020. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!