Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónapja füveztem a haverja...

Pár hónapja füveztem a haverjaimmal 3x. Akkor egyből abba is hagytam, mert mindig rámjött a pánikroham, kirázott a hideg, szédültem, gyorsan dobogott a szívem, nagyon megijedtem. Most pár hónapra rá visszatértek ezek a tünetek. Miért? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Pedig azóta nem szívtam és soha többé nem fogok szívni ez biztos.

Mostanában naponta elfog a szédülés, picit nehezebben kapok levegőt és teljesen olyan érzés mintha be lennék tépve, pánikroham jön rám.

Mitévő legyek? Suliban elég gáz, mert szédelgek össze vissza, meg összevissza beszélek.


2021. jan. 20. 09:50
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem el orvoshoz, nem tudom mi történt de mostmár bármikor amikor rámjön egyszerűen elkezdek úgy csinálni, mintha nem lenne semmi, nevetek a többiekkel, lassan lélegzek az orromon keresztül és egyből átmegy rajtam.
2021. jan. 27. 10:58
 12/42 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt. Én mindenkinek azt tanácsolom hogy a legegyszerűbb ki sem próbálni.
2021. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
a fű még mindig nem az ördögtől való, az alkohol fogyasztás károsabb
2021. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
De, az ördögtől való. Az igaz, hogy az alkohol is.
2021. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de nem értek egyet. a marihuána egy gyógynövény, számos pozitív hatása van a szervezetre. Persze lehetnek ilyen mellékhatásai, de ez a THC/CBD aránytól függ.
2021. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
46%
A cián is remek ragasztó
2021. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
köszi, hogy a témához szóltál hozzá megfelelő érvekkel :D szép napot
2021. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Azóta néha visszatérnek a tünetek, főleg ha társaságban vagyok, ha itthon vagyok egyedül akkor minden oké. Fejzsibbadás, hideg végtagok, szaporább szivverés, szédülés, halálfélelem, olyan mintha nem én irányitanám a testem.
2021. febr. 14. 23:04
 19/42 anonim ***** válasza:
17 igen a témához, csak igazad van, szűkszavúan. Szóval attól hogy remek gyógynövény, még nem jelenti azt hogy a füstje a tüdőben hasznos. A szőlő is ártalmatlan gyümölcs, amiből a bor készül.
2021. febr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

És a bor sem káros, hanem hasznos kis mennyiségben. A mennyiségen van a hangsúly:)

És nem csak megtekert cigiként lehet a marihuánát elszívni.

2021. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!