Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónapja füveztem a haverja...

Pár hónapja füveztem a haverjaimmal 3x. Akkor egyből abba is hagytam, mert mindig rámjött a pánikroham, kirázott a hideg, szédültem, gyorsan dobogott a szívem, nagyon megijedtem. Most pár hónapra rá visszatértek ezek a tünetek. Miért? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Pedig azóta nem szívtam és soha többé nem fogok szívni ez biztos.

Mostanában naponta elfog a szédülés, picit nehezebben kapok levegőt és teljesen olyan érzés mintha be lennék tépve, pánikroham jön rám.

Mitévő legyek? Suliban elég gáz, mert szédelgek össze vissza, meg összevissza beszélek.


2021. jan. 20. 09:50
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Kezdek begurulni esküszöm.

Itthon is egész nap azon jár a fejem, hogy mikor jön rám a pánik.

Emellett úgy érzem, nincs értelme az életemnek, el vagyok veszve teljesen, erre még rátett az is, hogy 2 napja megcsalt a barátnőm.

Teljesen padlón vagyok, de túl fiatal vagyok és félek elmenni pszichológushoz. Valamit tudnátok ajánlani?

2021. febr. 17. 19:31
 32/42 anonim ***** válasza:
Ne félj, menj el. Vagy ha nem, sok helyen van online, úgy beszélgetnek veled, még gyógyszert is írnak fel. Keress rá.
2021. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, és nem nagyon beszélem az itteni nyelvet, ezért nem merek elmenni. :/
2021. febr. 18. 13:08
 34/42 anonim ***** válasza:
Online van onnan is.
2021. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Rávettem magam, hogy elmenjek egy közeli ország határához pszichológushoz, annyira nincs messze, a szüleimmel is megbeszéltem szóval nagyon jó.

Tegnap megint rámjött az az érzés mintha be lennék szívva, és majdnem elájultam, úgy voltam vele, hogy ott halok meg óra közben.

2021. márc. 6. 11:49
 36/42 anonim ***** válasza:

Van rajtad maszk?

Oxigénhiány.

Otthon gondolom nincs rajtad.

2021. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Volt rajtam maszk igen, itthon nincs rajtam, de egyből lekaptam magamról, de akkor már a torkom össze volt szorulva, ki volt száradva a szám, dobogott a szívem gyorsan, és úgy éreztem mintha nem én lennék, 3 órán át tartott ez.
2021. márc. 6. 14:43
 38/42 anonim ***** válasza:

Amikor egyetemre jartam, akkor az egyik félévben volt Addiktologiank, Kapitány-Foveny Máté tartotta, talán hallottál már róla, könyvet is írt.

Ő mondta, hogy a fuvezesre reagalhatnak úgy emberek, akik ilyen tüneteket produkálnak, ugy, hogy felszínre hoz elnyomott problémákat, ezek a rohamok pedig bármikor visszaterhetnek stb - de ez egyéni érzékenység.

Én a helyedben elmennék orvoshoz.

2021. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Értem, de utoljára 2020 decembere elején csináltam, és azóta nem és nem is fogom de még mindig visszatér.
2021. márc. 6. 16:14
 40/42 anonim ***** válasza:

Hát nemvolt az olyan rég, 2 bő hónap.

De szerintem a maszk miatt is lehet, mint kiderült.

2021. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!