Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónapja füveztem a haverja...

Pár hónapja füveztem a haverjaimmal 3x. Akkor egyből abba is hagytam, mert mindig rámjött a pánikroham, kirázott a hideg, szédültem, gyorsan dobogott a szívem, nagyon megijedtem. Most pár hónapra rá visszatértek ezek a tünetek. Miért? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Pedig azóta nem szívtam és soha többé nem fogok szívni ez biztos.

Mostanában naponta elfog a szédülés, picit nehezebben kapok levegőt és teljesen olyan érzés mintha be lennék tépve, pánikroham jön rám.

Mitévő legyek? Suliban elég gáz, mert szédelgek össze vissza, meg összevissza beszélek.


2021. jan. 20. 09:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

20, Ezt el tudom fogadni, biztosan lehet készíteni belőle hasznos étrendkiegészítőt vagy nyugtatót.

Ennek ellenére saccra az esetek 99%-ában elszívják nem azért hogy egészségesek legyenek, hanem mert menő szétcsapni magát vele. A füvezéstől (is) távol maradni mindenképpen biztonságosabb. Különösen annak aki hajlamos olyan tünetekre, mint a pórul járt kérdező.

2021. febr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell távol maradni tőle, csak meg kell ismerni egyéb felhasználási módokat. Nekem pl az életemet mentette meg, a segítségével hagytam el a gyógyszereimet. Nem a szétcsapást szeretném promotálni én sem, csak azt, hogy ne gondoljuk, hogy csak ártalmas lehet.
2021. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Bármikor amikor utcára megyek, elveszek, elkezdek szédülni, rosszul leszek.. nem tudom mitévő legyek.
2021. febr. 16. 16:41
 24/42 anonim ***** válasza:
Keress vezetett meditaciokat YouTube-on, vegyél fürdősós fürdőt, írd ki az érzéseid, felelmeid egy naplóba. Emellett keress fel egy szakembert is.
2021. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igazából szerintem ti is tudnátok segíteni nekem, mert csak pár megnyugtató mondatra lenne szükségem, mert mindig attól félek amikor sétálok, vagy nem vagyok itthon és rámjön a pánikroham, hogy meghalok, elájulok és utána nem tudok vigyázni magamra, tehetetlen leszek ha nem vagyok magamnál, és bármi lehet velem.

Félek, hogy meghalok, leáll a szivem vagy bármi.

És már mindig erre parázok rá. Már a következő pánikroham miatt pánikrohamom, de szerintem ha valakivel erről el tudnék beszélgetni nem lenne ilyen problémám. Fiatal egészséges fiú vagyok, ha mondhatom így, nincsenek súlyos tüneteim szerintem, ezért nem akartam orvoshoz sem semmi.

2021. febr. 16. 17:27
 26/42 A kérdező kommentje:

Ohh azt még hozzátenném, hogy a nagybáttyámmal ugyan ez a helyzet, mindig otthon ül, sose megy közösségbe, mert vele is ez van.

Nekem is lehet a fűtől ez, de hogy később is pánikrohamom lenne ha nem füveztem volna ebben biztos vagyok, mindig is voltak ilyen hajlamaim.

2021. febr. 16. 17:28
 27/42 A kérdező kommentje:
Legfőbb félelmem az, hogy elájulok és bárki bármit csinálhat velem, vagy az, hogy meghalok. De ez kiskorom óta így van, nincs pánikrohamom, de a haláltól és az ilyen dolgoktól mindig is féltem.
2021. febr. 16. 17:31
 28/42 A kérdező kommentje:

Ezért szoktam szabadidőmben itthon programozni, weboldalakat fejleszteni, és stb. Ezzel lekötöm a figyelmem.

Ha pánikrohamom van, sietek haza, leülök kódolni, beszélgetni haverjaimmal és jól leszek egyből.

2021. febr. 16. 17:32
 29/42 anonim ***** válasza:
Vannak gyakorlatok légzés és egyéb ilyen esetben. De ha így kezeled akkor nagy baj nincs.
2021. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Igen, itthon teljes mértékben le tudom küzdeni, mert imádom azt amit csinálok és csak arra koncentrálok.

Suliban elég nagy baj van, vagy máshol.

2021. febr. 16. 20:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!