Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónapja füveztem a haverja...

Pár hónapja füveztem a haverjaimmal 3x. Akkor egyből abba is hagytam, mert mindig rámjött a pánikroham, kirázott a hideg, szédültem, gyorsan dobogott a szívem, nagyon megijedtem. Most pár hónapra rá visszatértek ezek a tünetek. Miért? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Pedig azóta nem szívtam és soha többé nem fogok szívni ez biztos.

Mostanában naponta elfog a szédülés, picit nehezebben kapok levegőt és teljesen olyan érzés mintha be lennék tépve, pánikroham jön rám.

Mitévő legyek? Suliban elég gáz, mert szédelgek össze vissza, meg összevissza beszélek.


2021. jan. 20. 09:50
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
De máskor is volt velem ilyen füvezés után, főleg amikor elsétálok azon a helyen ahol történt, vagy csak simán megyek az utcán, vagy itthon vagyok és filmezek.
2021. márc. 6. 19:50
 42/42 A kérdező kommentje:
Elmentem szakemberhez, pszichológushoz, elmondta mit kell csinálnom amikor rámjön a pánikroham, de semmit nem ér, olyan erős a roham, hogy gondolkodni sem tudok.
2021. márc. 10. 14:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!