Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajád véleményed szerint...

Sajád véleményed szerint mennyire veszélyes a covid 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 22:53
 101/145 anonim ***** válasza:
43%
??? Mi van vazze? 😆
2021. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/145 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd, a 100. hsz. nagyon deep akart volna lenni, de se füle se farka nincs, összefüggéstelen vergődés csak. Szerintem maga a költő sem tudja, mire is gondolt, csak nagyot akart írni.
2021. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/145 anonim ***** válasza:
21%

96 vagyok (se előtte, se utána nem kommenteltem), és teljesen egyetértek 97-tel, akkor is, ha ő nem velem. Pontosan az a baj, hogy egyik társaság sem hisz a másiknak, csak bizonygatja a maga igazát. Jó lenne, ha mindenki nyitott lenne a másik álláspontjára, és nem csípőből utasítaná el.

Én pártolom az oltásokat, azzal együtt, hogy nekem is van tudomásom negatív hatásokról, viszont azt a véleményem, hogy nincs más mód megállítani a járványt. És azt is gondolom, hogy a COVID sokkal veszélyesebb, mint az oltások. És kiszámíthatatlanabbak a hosszútávú hatásai is. Egészségügyi dolgozóként több rálátásom van ezekre a dolgokra, mint a többségnek.

2021. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/145 anonim ***** válasza:
76%
Kedves utolsó! Minden tisztelettel és alázattal kérdezlek arról is, hogy az elmaradt / elhalasztott vizsgálatok, kezelések, műtétek tekintetében mi a véleményed? El tudod azt fogadni, hogy sokakat nem a covid, hanem ez érintett bizonytalansággal, esetleg halálesettel? Kérdezem ezt úgy, hogy voltam covidos, nem volt szükségem kórházra, otthon gyógyultam. Gondolom erre a jelenségre is több a rálátásod. Oltasson aki akar, kész.
2021. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/145 anonim ***** válasza:
70%

"viszont azt a véleményem, hogy nincs más mód megállítani a járványt"



Egyre inkább úgy tűnik, hogy ez nem igaz. Ott az Ivermectin amit egyre több és több orvos használ és próbál kiállni mellette, viszont valószinűleg nem lesz elfogadva hivatalosan covid elleni gyógyszerként. Az oltások kizárólag akkor kaphatnak vészhelyzeti engedélyt, ha nincs más hatékony gyógymód. Hm hm... Utána lehet nézni, benne van az FDA doksiban.

2021. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/145 anonim ***** válasza:
19%

105-nek: Az Ivermectin hatékonyságát klinikai vizsgálatban elemzik, egyelőre a gyártó által is elismerten kérdéses, hogy van-e pozitív hatása.

Az oltás nem gyógymód. Az oltás megelőzésre van.


104-nek: a felsoroltak nem az oltás, hanem a COVID járvány következményei. Pontosan az ilyen helyzetek megelőzése az oltások célja.

2021. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/145 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom itt a hozzászólásokat, alul reklám akciózzák a covid pcr tesztet 19600 helyett 15000ft Más nyomorán, mindig meggazdagszik valaki.
2021. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/145 anonim ***** válasza:
100%
106.: Hogy jönnek ide az oltások? Hol írtam olyat, hogy ezek az oltások következményei lettek volna? Anyám transzplantációja tavaly májusban történt meg végül, (mikor elvileg tetőzött az első hullám), ami akkor pár idősotthont leszámítva szinte alig volt mérhető az egész covid elszórt eseteket leszámítva. Nagymamám meg tavaly szeptember elején halt meg (gyomorvérzés), amikor konkrétan nem is volt semmilyen hullám, a 2. tudommal októbertől indult, egyszerűen csak kijelentette az ügyelet, hogy nincs orvos, nem jönnek ki. Se anyám, se nagymamám betegségéhez nem volt köze semmilyen covidnak...
2021. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/145 anonim ***** válasza:
61%
106 valószínű többen halnak meg orvosi ellátás hiányától, mint covidtól, és a kivizsgálások elmaradása miatt hosszú távú következménye is van.
2021. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/145 anonim ***** válasza:
74%
109. Így van sajnos, értük valahogy mégis jóval kevesebben aggódnak.
2021. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!