Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajád véleményed szerint...

Sajád véleményed szerint mennyire veszélyes a covid 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 22:53
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/145 anonim ***** válasza:
49%
Jah és az illetőke azon akadt ki ennyire rám, mert elmeséltem azt, amit az orvosom mondott nekem.
2021. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/145 anonim ***** válasza:

Szerintem, aki máig nem oltatta be magát (kivéve, ha eü. indoka van rá), az oltásellenes. (Vagy patológiás mértékben közönyös.)

Akik beoltatták magukat, azok egy rendkívül heterogén csoport (sőt, köztük is vannak oltásellenesek!)

Az a probléma, hogy csak az egyik tábornak van igaza. A józan ész és a tudomány mai állása szerint az oltás mellett érvelő tábornak. Ezért van az, hogy ez a csoport nem tudja elfogadni az oltásellenes álláspontot, mert az nagy valószínűség szerint téves álláspont.

Akinek igaza van (objektíve), és ezt tudja is, az nem meggyőzhető, és ez így van jól. (Tudom, hogy a másik fél is azt hiszi, neki van igaza, de egyszerre két igazság nincs.)

Én csak azt nem értem, miért nem belátható, hogy ebben a kérdésben a tudományos álláspont a döntő, nem pedig a teljesen más foglakozást űző, tök mást tanult emberek véleménye. A tudományos álláspont pedig egyértelmű. Csak csekély számú tudós vitatja, és igazán kicsi a valószínűsége, hogy pont ők tudják jól, minden tanult kollégájukkal szemben. Nem kizárt, de nem valószínű. És ki az, aki a kisebb valószínűséggel igaz álláspontot választja, ha az egészsége a tét???

2021. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/145 anonim ***** válasza:
100%

Messze nem biztos, hogy oltásellenes, még így sem. Én sem vagyok beoltva, MÉG. Szerintem nincsenek táborok, max. vannak bizonyos emberek, akik két táborba tartoznak, de sokan vannak, akik egyikbe sem.


Nincs semmilyen "álláspontom", követem amit az orvosaim mondanak, így a betegségen átesve lassan bő hat hónap után, még mindig tele antitesttel. Sajnos az illető azóta se válaszolt a másik kérdésemre, aki teljesen eszetlen, hazug vádakkal illetet... Borzalom, hol tart ma a közbeszéd ebben az országban.

2021. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/145 anonim ***** válasza:
77%

Természetesen, aki beteg volt, és azért nem oltott, az az "eü. indoka van rá" kategória. Magas antitest szinttel valószínűleg felesleges is oltatni.

Akire nem vonatkozik a hozzászólásom, az ne is vonatkoztassa magára.

Egyesek stílusával kapcsolatban pedig nekem is gondjaim vannak, és érdekes módon, ezek főleg az oltásellenesek. Nem kizárólag, de főleg.

2021. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/145 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, bár a stílus szerintem lassan mindenhol kritikán aluli, és ez igazán siramas. :/
2021. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!