Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajád véleményed szerint...

Sajád véleményed szerint mennyire veszélyes a covid 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 22:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/145 anonim ***** válasza:
39%
Akkor a villamosra se szállj fel, mert nem hiszel azoknak, akik üzemeltetik, hogy biztonságos, működik és gyorsabban célt érsz vele, mint futva.
2021. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/145 anonim ***** válasza:
72%
A villamosra akkor szállok fel, ha van okom felszállni. Oltatni jelenleg nincs okom, és amúgy is rendelkezem védettségel, amit természetes úton szereztem, ahogy azt illik. te meg magadba szurattál két adag valamit, ez tényleg teljesítmény, gratulálok. :)
2021. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/145 anonim ***** válasza:
0%
50 mindenki nagyon tájékozottnak gondolja magát, gondolom te se vagy ezzel másképp
2021. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/145 anonim ***** válasza:
65%

52


Az evolúció közel se tökéletesre fejlesztette az emberi szervezetet, viszont hiszek az orvosoknak, akik azt a "valamit" megalkották és belém szúrták.

Bízom bennük, mint ahogy az épületek tervezőiben és építőiben, a villamos tervezőjében, gyártóiban, karbantartóiban, a villamosvezetőben, az elektromos készülékek tervezőiben is. Úgy bízom az oltásban is.

2021. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/145 anonim ***** válasza:
69%

54 ezzel a gondolkodással fog kipusztulni az emberi faj, mert a "mentsünk meg mindenkit" elvnek köszönhetően olyan egyedek is eljutnak a szaporodó képességig, akik valamilyen hiba miatt azt nem érték volna meg, és így tovább örökítik azt. Szintén ez a gondolkodás eredményezi ezt a brutális túlszaporodást, mert a nagy halálos vírusotok közben is növekszik az emberiség létszáma. Meddig?


Én hiszek a természetes szelekcióban, akkor is ha a következő körben én kerülök sorra, mert egyszer mindenki sorra kerül. Te is.

2021. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/145 anonim ***** válasza:
42%

55


Tehát akkor jobb volt, amíg 30 év volt a várható élettartam, már ha az ember túlélte a gyermekkort?

2021. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/145 anonim ***** válasza:
69%
30 év nagyon régen volt a várható élet tartam. Az hogy mi a jó, mi a rossz, azt rád bízom... De hogy ezzel a gondolkodással nem lehet fenntartani az életet, abban biztos vagyok.
2021. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/145 anonim ***** válasza:
73%

Születésszabályozás kellene inkább. Illetve tartós, javítható műszaki cikkek, tartós, varrással javítható ruhák, az, hogy akinek kertje van, termeljen kicsit magának, akármennyit, csak csökkentse a központi élelmiszertermelés-igényt.

Így fenntartható lenne az élet akkor is, ha védőoltásokat adunk be, antibiotikumok léteznek.



Amúgy azt tudod, hogy a korona simán elvihet olyat, aki makkegészséges, de a körülmények együttállása miatt túlreagálja az immunrendszere és meghal? Továbbra se kell oltani, mert nem kell mindenkit megmenteni, túlnépesedés van?

2021. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/145 anonim ***** válasza:
94%

Én nem szeretnék abban a kérdésben nyilatkozni, hogy kell-e oltatni. Aki azt érzi jónak, az oltasson, ezt én teljes mértékben támogatom.

Jah, az emberek meghalnak, szívás

2021. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/145 anonim ***** válasza:
5%

48 Sose jutott volna eszembe,szavaiddal élve Isten rossz munkát végez.

De mikor téged teremtett tuti rossz napja volt!

2021. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!