Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajád véleményed szerint...

Sajád véleményed szerint mennyire veszélyes a covid 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 22:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/145 anonim ***** válasza:
49%

Nézzetek inkább egy jó filmet, most mi vagyunk a szereplők.

https://www.youtube.com/watch?v=RhePcYZ2Hkw

2021. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/145 anonim ***** válasza:
21%

A túlszaporodás nem attól van, hogy védőoltásokat adunk be a fertőző betegségek ellen. Afrikában, Indiában, azokon a helyeken probléma ez, ahol alacsony az életszínvonal, az iskolázottság, szükség van minden kéz munkájára a családban, a szülőknek szükségük van rá, hogy legyen, aki öregkorukban gondoskodik róluk stb...

De ott sem járványokkal vagy háborúkkal kell csökkenteni a népességet, hanem az életszínvonal emelésével. Amihez az kellene, hogy mi itt, és főleg a tőlünk nyugatabbra hajlandók legyünk lemondani egynémely dolgokról (főleg a korlátlan vásárlásról).

De mivel szinte mindenki önző, ezért ebből nem lesz semmi. Az önzés mellett a többség még buta is, ami tovább ront a helyzeten.


Koronavírus, COVID témakörben például nyugodtan kijelenthetjük, hogy minél inkább le van pontozva valaki, annál inkább igaza van. Valahogy felgyülemlett itt a GYK-n a sok vírustagadó, oltástagadó, cseppet sem hozzáértő népség, akik aztán osztják az észt, bár nincs miből.

Mint az a korábbi hozzászóló, aki meg van győződve róla, hogy a PCR nem jó, bár azt hiszi róla, hogy az antigén teszt. (Nem kell mindenkinek tisztában lennie a PCR mibenlétével, meg azzal, hogy mi a különbség egy antigén teszt és közte, vagy hogy mi okozhat álnegativitást - általában mintavételi hiba -, de ha nem ért hozzá, ne is akarja minősíteni!)

2021. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/145 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj utolsó, hogy funkcionális analfabéta vagy, mondjuk pont ilyen emberek képzése volt a célja az elmúlt évtizednek, ez legalább müködik az országban.

Nem az oltásra mondtam, hogy tulnépesedést okoz, hanem erre a "mentsünk meg mindenkit" mentalitásra, amely a természetes szelekció totális megcsufolása. És ismét nem a vírusról beszélek, hanem erröl a sehova se vezetö gondolkodásrol.


A pcres tesztes is én vagyok -ismét sikerült valamit félre értelmezni-, voltam pcren, aztán utána mentem el Antigén tesztre. Biztosan szuper jó a pcr, csak esetemben pont azt nem mutatta ki, amire való, és nem nagyon érdekel, hogy ezt mivel ideologizálod.


A lényeg hogy te egy hozzá értő vagy, legyél vele boldog. :)

2021. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/145 anonim ***** válasza:
17%

Minek utána ez a végzettségem, nyugodtan mondhatom, hogy értek hozzá.(És nem az elmúlt évtizedben szereztem, kicsivel régebben.)

Te is megnyugodhatsz, mert pontosan tudom értelmezni, amiket írkáltok, az a baj, hogy ti nem értitek, amit én írok.

2021. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/145 anonim ***** válasza:
79%
63 Amiket írsz olyan kegyetlennek tűnhet. De igazából teljesen igazad van. A természet a folyamatos evolúció, és alkalmazkodás, a gyenge elhullik, az erős szaporodik. Ez a természet törvénye. Belegondolva még létre se jövünk de több millió sperma küzd, és csak egy éli túl, a legjobb.Mi lenne ha mind életben maradna. Az egész állatvilág az erős oroszlán megeszi a gazella csapatból a gyengét. Az egész természet kegyetlenségek sorozata. Évmilliók óta így van, az emberek eddigi földi ideje csak egy pillanat, és már okosabbnak hisszük magunkat. Gyanítom a vírusoknak is fontos szerepe van az evolúcióban, egyik fajról a másikra információkat visz át.. Rá kellene jönnünk, lehet nem az anyagi világ a lényeg. Nekem úgy tűnik a természet célja egyre fejlettebb életképes élőlények létrehozása, amiben a lélek mint utazó van, nem a élőlények mindenáron minél hosszabb ideig való életben tartása a célja a természetnek.Tudom ez olyan embertelen, de a természet rendje ez. Ki téved a természet vagy az ember, akinek eddigi léte a földi léthez képest egy pislantás.
2021. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/145 anonim ***** válasza:
80%
65: nagyon jól látod. Egyébként a kegyetlenség csak az elme konklúziója, nem hiszem, hogy ezen a természet bármely teremtménye gondolkodna, csak az a sehova se tartó ego
2021. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/145 anonim ***** válasza:
100%
64: mindenkinek van egy végzettsége, mit csináljak ezzel? Mennyi a saját konklúziód, és mennyi dolgot harsogsz mástól átvéve?
2021. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/145 anonim ***** válasza:
73%

Nem harsogom senki véleményét, csak, ha egyezik a sajátommal. Ami általában a saját tapasztalataimban gyökerezik. Azt is rég tudom, hogy semmi sem fekete vagy fehér. Látom azok tévedéseit is, akikkel úgy általánosságban egyetértek. És egyet tudok érteni azokkal is bizonyos dolgokban, akikkel úgy általánosságban nem értek egyet.

Például, amit a 65-ös írt, igaz. De én ebből az igazságból más következtetést vonok le, mint ti.

Az egész földi evolúció egy kaptafára megy kezdettől fogva: az erősebb, alkalmazkodóképesebb marad fenn. Ami nem biztos, hogy az ember lesz. Az evolúciónak persze mindegy, a Földnek meg szinte jobb is, hisz jelenleg mi vagyunk a számára legkárosabb életforma. NEKÜNK nem mindegy.

Előbb-utóbb minden faj kihal. Mi előbb fogunk, pont az egoizmusunk, önzésünk, rövidtávú gondolkodásunk miatt.

Ha van a természetnek célja, az lehet, hogy egy fejlett, életképesebb életforma létrehozása, de ez az életforma csak akkor lesz valóban HOSSZÚ távon (és nem csak pár évezredig) életképes, ha egészen más hozzáállást tanúsít, mint amit mi jelenleg.

Más szóval: vagy megváltozunk, vagy ideje, hogy az evolúció egy új kísérletbe kezdjen.


A végzettségem pedig biológus.

2021. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/145 anonim ***** válasza:
94%
68: a saját szempontjából mindenkinek igaza van, te ott követsz el hibát, hogy azt gondolod, hogy a te igazságod többet ér más igazságánál
2021. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/145 anonim ***** válasza:
0%
Igazság nincs többféle.
2021. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!