Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajád véleményed szerint...

Sajád véleményed szerint mennyire veszélyes a covid 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 22:53
 131/145 anonim ***** válasza:
29%

TE tényleg gyenge felfogású vagy:

1. számodra elképzelhetetlen, hogy valaki magától gondolja ugyanazt, amit amúgy a kormány is javasol? (Mellesleg nem is a kormány, hanem a járványtanhoz értő szakemberek.)

2. Nem az oltáselleneseket okolom a kórházkiürítések miatt, HANEM: általában azok oltásellenesek, akik a járványt sem veszik komolyan, azok viselkedése vezet a járvány terjedéséhez, de mivel ezt már levezettem, nem írom le még egyszer.

3. Azt is leírtam már, nem tudom, miért nem bírod felfogni, hogy ha tavasszal nem korlátoznak be mindent, nálunk is lett volna első hullám, rengeteg beteggel, mint ahogy nyugaton. Túlzásba estek akkor a kórházkiürítésekkel, de csak azért, mert arra készültek, amit akkor Olasz-, meg Spanyolországban láttat, és esélyes volt, hogy nálunk is bekövetkezik.

4. Az eü. leállítása KÖVETKEZMÉNY, idén tavasszal mindenütt a fél kórházban COVID-os betegeket kezeltek. Azért, mert egyesek nem féltek eléggé a vírustól, ezért nem voltak hajlandók betartani a szabályokat. Ha te betartottad, nem neked szól. De elkaptad, mert mások nem tartották be. Szerencséd volt, hogy megúsztad. Másoknak nem volt ilyen szerencséje.

5. Amúgy folyamatosan hőbörögsz, hiába írod, hogy nem.

6. Nem érdekel, hova jársz orvosi kezelésekre.


Visszatérve a nyaralásra: szerinted nincs semmi kockázat abban, hogy a különböző országok lakói egy helyre viszik (pl. Horvátországba) a különféle vírusvariánsaikat, átadogatják egymásnak, azután hazamennek és viszik ezeket magukkal, hogy aztán országon belül elterjedhessen, ami korábban nem volt ott? (Mit gondolsz, hogy került az indiai mutáns Nagy-Britanniába? Korábban nem volt ott!)

Nem kell ehhez kormánypropaganda, csak egy kis biológia, de főleg józan logika, meg belátás.

2021. jún. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/145 anonim ***** válasza:
28%

131 veled az a gond, hogy képtelen vagy elfogadni mások véleményét. Az, hogy van egy álláspontod, az tök jó, az hogy itt próbálod rátolni a dolgaid másokra, az nagyon gáz.

Szüleim oltattak, öcsém nem... A baráti társaság egy része oltatott, egy része nem... Soha nem tapasztaltam ilyen vekengést, kéretlen okoskodást, pedig van orvos is köztük.

A te infoid honnan vannak? Ülsz a kis laborodban, aztán kutatod a vírust meg az oltást? Vagy kapod az ukászt a fösadratú álláspontot? Semmelweist tönkre tette a hozzád hasonló "mindenhez is értek" gondolkodás...

Más végzett orvosok is kiállnak, és el mondják az ellen véleményüket, Dr nem, az hülyeség, meg koklerek... Mitöl ez az önbizalom hiány? Ha valaki hosszú az igazában, nincs szükség ezekre... Undorító vagy ezzel a hozzá állással. Pfujjj

2021. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/145 anonim ***** válasza:
76%
Ó igen, 131-es, a gonosz, rossz, covid-ra tevő Horvátországban nyaralók, ők hurcolták haza az egészet, miattuk lett második hullám, már el is felejtettem... 🙂 Azért meghökkentő, hogy van, aki még mindig ezt hiszi. Véletlenül sem a szeptemberi foci, igaz, vagy a balatoni zsúfoltság, ahol ember ember popójában nyaralt, ugye? 😁
2021. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/145 anonim ***** válasza:
0%

133: ez így mind, együtt. Pontosan.

És mivel ebben végre egyetértünk, én elköszönök.

2021. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/145 anonim ***** válasza:
81%
134 tökéletes döntés... Kár hogy eddig tartott
2021. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/145 anonim ***** válasza:
81%
Köszönjük, megspórolhattad volna az egészet, ha propagandára vagyok kíváncsi bekapcsolom a tv-t (és nem, nem a horvátországban nyaralók a hibásak). A Balatonra meg akkor se mennék, ha nekem fizetnének, elvből se!
2021. jún. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/145 anonim ***** válasza:
58%

120, 127


Csodáltam a türelmedet. Nem érdemlik meg. Tényleg gyenge felfogásúak. Meg azt se érti, mi az amikor csak altalanossagban beszél valaki valamiről, már ugrik. Ész meg érvek híján sértegetni kezd. Nagyon szánalmas az egész.

Kitartás!

2021. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/145 anonim ***** válasza:
100%
Ti ugyanolyan süketek vagytok az érvekre, csak a másik oldalról...
2021. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/145 anonim ***** válasza:
46%
Várom az érveidet.
2021. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/145 anonim ***** válasza:
100%
Mi mellett vagy ellen? Ezen az oldalon csak azt tanulja meg az ember, hogy ne mondjon semmit inkább. Nem vagyok szakember, nem foglalok állást (nem is kell nekem), de miután legutóbb egy másik kérdés alatt egy szintén három pipás konkrétan hazugságokkal vádolt meg, majd, miután rákérdeztem, hogy ugyan bizonyítsa már, hol látott tőlem olyan állításokat lelépett, inkább hanyagolom a témát. Szerencsére jó orvosaim vannak, azokkal megbeszéltem mindent. Csak szomorú, hogy a normál kommunikáció 0 az átlagemberek közt. Vagy a fújnincsiscovidazoltásgyilkos vs oltásellenescovidtagadó szekértáborokba tartozhat az ember, mindenki más, aki ezeken kívül esik, az sokak szerint nem is létezik. Pedig de.
2021. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!