Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hosszú távú mellékhatása...

Lehet hosszú távú mellékhatása a koronavírus vakcinának?

Figyelt kérdés

Nehéz volt eldönteni, hogy a politikához vagy az egészséghez soroljam ezt a kérdést... :D

25 éves fiatal vagyok, jó immunrendszerrel. És azt érzem, hogy korlátozva vagyok, nem mehet edzeni, nem mehetek nyaralni (oké tudom lehet menni pcr teszttel, de kinek van kedve ezzel bajlódni meg ha pozitív, akkor off az egész), szóval zsarolva érzem magam az oltást illetően. Ha már ennyire rám akarja tukmálni ez a világ az oltást, akkor lenne pár kérdésem, amiben tök jó lenne, ha meggyőznének (tudom nem gyakori kérdéseken kéne, hanem orvosoktól kérdeznem, de nem nagyon tud ezekre válaszolni senki).


1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak?


2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is?


3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe.


4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása?


5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika?


6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint.


7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát?


8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet?


9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'?


10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben?



2021. máj. 21. 02:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/614 anonim ***** válasza:
21%
A másik amitől sírok a röhögéstől az az, hogy ki akarják csinálni az embereket/emberiséget. Biztos nem lenne kismillió más lehetőségük mi? Majd pont az oltásokkal fognak velünk végezni. Nem tudnának pl: vizet(csapvíz), vagy élelmiszert mérgezni, permetezni.
2021. máj. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/614 anonim ***** válasza:
100%

40es Az egy hatalmas üzlet volt, ugyanúgy, mint a mostani is. Csak ezt olyan szintre vitték, hogy tényleg mindenki elhiszi.

41es Folyamatosan csinálják ki az emberiséget. Ahogy írtam, belőlünk élnek. Most csak abba gondolj bele, hogy az élelmiszergyártók mekkorát szakítanak azzal, ha folyamatosan gyártják az olcsó szemetüket, beletesznek mindent, hogy eladható legyen, sőt függjél tőlük (pl. Meki, ami nálunk nem, de USAban rendkívül olcsó). A kisember, akinek direkt lenyomják a fizetését, csak ilyet fog tudni megvenni. Aki gazdag, ezt nem fogja enni, inni, csak termelőtől szerzi be a kiváló minőséget minden napra.

A gyógyszergyártók is legtöbbször azokat a termékeiket reklámozzák, amik csak a tüneteket enyhítik, magát, a baj forrását nem kezelik. Viszonylag olcsón hozzá lehet jutni azokhoz a szerekhez. Azonban egy jó orvost, aki valóban meggyógyítana, kezelne, azokból vagy kevés van, vagy magánpraxisban dolgoznak horror áron. Szóval megintcsak nem a kisembernek lesz kényelmesebb, egészségesebb, hosszabb élete.

Lásd a legtöbb arisztokrata, hatalmas vagyonokkal rendelkező elit dinasztiák tagjai, milyen hosszú kort érnek meg. Sajnos a gyárakban több műszakokban dolgozókról ez nem mondható el, főleg, ha az illető nagyon fiatalon kezdett el dolgozni (nem a tingli tangli munkákról beszélek, amit viszonylag megfizetgetnek, bár azok is rövid időn belül fásulttá, depresszióssá tehetik az embert).

2021. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/614 anonim ***** válasza:
100%
41 nem akarják kicsinálni rögtön, és pláne nem egyszerre, ki temetné a halottakat. Mindezt szép lassan, kedvük szerint szelektálva, és közben pénzt hatalmat is szerezzenek.Nem olyan rég jók voltak erre a háborúk, de minden romba dőlt, atombomba se igazán jó, élhetetlen terület marad utána, de a biológia fegyver azt tuti. De még azt is elérik fizessenek nekik, és még sorba is állunk. Innentől elég megfélemlíteni, és azt nyomnak belénk amit akarnak.
2021. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/614 anonim ***** válasza:
29%
38 as sajnos,az országos tisztiorvos már ma kötelezővé tehetné.Vészhelyzet esetén (és ezt szintén ők döntik el mikor van az)kísérleti vakcinával is, ha a társadalmat védik,tehát oltás nélkül többen halnának meg. Más kérdés politikailag, még nem merték meglépni.
2021. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/614 anonim ***** válasza:
89%
#41: Biztosan lenne más lehetőségük is, már ha tényleg ez a céljuk. Az ivóvizet és az összes élelmiszert szerte a világon viszont nem lenne egyszerű megmérgezni, és a gyógyszergyárak sem keresnének rajta. Ráadásul ha ezeket megmérgeznék, akkor az az állatokra és a természetre nézve is káros lenne.
2021. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/614 anonim ***** válasza:
89%

45es Vannak olyan anyagok, amikkel dúsítják az élelmiszereket, kozmetikumokat, (hajfestékek a '90-es évek előtt szinte életveszélyesek voltak) azokat folyamatosan bejuttatod a szervezetedbe. Pl. van, ahol nem biztonságos a csapvizet fogyasztani, ezért palackosat isznak. Abban olyan anyagok lehetnek nagyobb mennyiségben, amik az idegrendszerre károsan hatnak. J&J termékei, ezektől huzamosabb ideig tartó használat után (10-25 év) rákosak lettek sokan, vagy egyéb eü problémákat okozott. A gyerekeknél allergiás reakciót váltott ki a hintőporuk, testápoló, fürdető stb. Visszavezették, így a felperesek megnyerték az ügyet, a J&J-t milliókra büntették, de továbbra is forgalmazzák a termékeket, bár állítólag változtattak az összetevőkön.

Az is érdekes, hogy a meddőség egyre gyakoribb fiatalabbaknál, a spermiumok lassabbak lettek az utóbbi évtizedekben. Rengeteg az elhízott, pajzsmirigy beteg, vagy a chron beteg (utóbbit a '90-es években még sokkal kevesebbet diagnosztizáltak, mint manapság). Ezt onnan tudom, hogy testvéremet 1998-ban műtötték emiatt, az egyik orvos pedig azt mondta később, hogy addig alig voltak ilyen betegek, de egyre gyakoribb azoknál, akik a 60-70-80-as években születtek és tápszert kaptak már pár hetesen, hónaposan.

Tehát ez a mérgezéses dolog nem azonnali, hanem évtizedek alatt kezd el pusztítani. Meddővé tétel, krónikus betegségek kialakulása stb.

Ajánlom megnézésre a Nasa dossziét. Régi video, még 2001 előtt vették fel, ha jól emlékszem. Sok új már nincs benne, csak érdekesség.

2021. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/614 anonim ***** válasza:
88%
#46: Ezekkel én is tisztában vagyok. De ezek csak beteggé teszik az embereket, a népesség növekedését a jelek szerint nem sikerült megállítaniuk.
2021. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/614 anonim ***** válasza:
85%

47es Meg fogják állítani a növekedést, ahogy írtam is, egyre több lesz a meddő. Az lényegtelen, hogy Indiában, Kínában vagy az afrikai országokban sokkal többen születnek. A lényeg, hogy ne legyen olyan sok értelmes, tanult, nem könnyen irányítható ember. A többséget eddig is jól idomítható "haszonállatként" kezelték, alacsony béren tartva, szinte rabszolgaként, függve tőlük. Általában a fejlett országokban így is kevés gyermek születik. Nekik ez teljesen jó, hiszen onnan "kitermelhetik" a nekik dolgozó, lojális, szintén könnyen manipulálható értelmes réteget (ők kevesebben vannak most is). Ezek az elit dinasztiák mindig a saját családjuk életben maradását, a fennmaradásukat akarták elérni, ahogy a jövőben is ez a céljuk, a többi embert kihasználva.

Sajnálom, hogy nem érted.

2021. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/614 anonim válasza:
71%
Fitymarákot okoz
2021. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/614 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam végig az összes választ, úgy írok.

Amikor olvastam a kérdésed, egy az egyben magamra ismertem, ugyanezek a kérdések merülnek fel bennem is, fiatalként. Nem vagyok beoltva, jelenleg nem is tervezem és önszántamból nem akarom, de nem zárom ki azt sem, hogy valamikor majd be leszek oltva, de még várok. Ne adj isten, hogy ilyen legyen és nagyon reménykedek benne, hogy ilyen nem lesz, de ha bevezetnék, hogy pl. úgy mehetek csak egyetemre, ha beoltatom magam vagy csak úgy tömegközlekedhetek, akkor egyszerűen kénytelen leszek, hiába nem akarok és hiába akarnék a kényszerítésnek ellenállni.

Még mielőtt valaki írná, én nem vagyok vírusellenes, sem vírustagadó, szerencsére eddig még nem kaptam el és a családomban senki, szeretném, ha ez továbbra is így maradna, betartom az intézkedéseket, vigyázok. Nem megyek nagy tömegbe, nem tapogatok össze mindent, alapos kézmosás, használok kézfertőtlenítőt, ahol kell, hordom a maszkot, nem is találkozom nagyon senkivel, csak azokkal, akikkel egy háztartásban élek, tartom a távolságot, ahol lehet stb.

Nem vagyok sem orvos, sem virológus, sem biológus és tényleg nem értek sok mindenhez ilyen téren, de igyekszem több forrásból tájékozódni.

Abban teljesen biztos vagyok, hogy rengeteg ebben az egész témában a hazugság, sok dolgot elhallgatnak, elferdítenek, sok itt az érdekkérdés, ez meggyőződésem, de a teljes igazság szerintem soha nem fog itt kiderülni.


Az oltásnak sem lennék ellene, de bennem is megfogalmazódott az, amit te is írtál, hogy azt mondják, csak így lehet legyőzni a járványt, ez nagyon fontos, nem magánügy, hanem közügy, akkor miért nem teszik kötelezővé? Ja, mert nem merik érte vállalni a felelősséget? Miért nem? És ebben mi az önkényes? Az, hogy nem kopogtatnak be a lakásomba, fognak le és kényszerítenek, de egyébként búcsúzzak el nem tudom mennyi időre a normális életemtől úgy, hogy makk egészséges vagyok? Bár mentálisan már egyre inkább nem.

Nekem azzal sincs semmi bajom, ha valaki úgy dönt, beoltatja magát, nem nézem hülyének, nem tartom vissza, nem csinálok ebből vitát, nem szövök összeesküvés elméleteket, lehet, hogy ártatlanok az oltások, de lehet, hogy nem. Ki tudja? Sajnos én ma már bármit kinézek az emberekből és a cégekből... Az élelmiszeriparnak sem az a célja, hogy egészségesek legyünk, hiába próbálják még az édességeket is egészségesnek beállítani.

Azt sem mondom, hogy ha valaki beoltatja magát, akkor úristen, minden baja lesz, bele fog halni, nem vagyok ilyen szélsőséges, van, akinek semmi baja nincs vagy tényleg csak egy kicsit lázas, fáj a feje, de azért nem egy embernél hallottam elég durva mellékhatásokat. Amikor megkaptam a kötelező oltásokat, egyik után sem volt sem semmi bajom, csak egy napig fájt a karom, ennyi. És másnak sem.

Nekem az a bajom ezzel az egésszel, hogy nincs még rendesen kivizsgálva, senki nem tudja a hosszabb távú hatásait, én egyszerűen nem tudok megbízni ezekben az oltásokban. Azt sem tudják, hogy a mutánsok ellen véd-e (valószínűleg nem), meg hogy mennyi kell belőle, lehet, hogy aztán kitalálják, hogy 2 adag mégsem elég és évente oltogasd magad.

Van egy ismerősöm, akivel a múltkor éppen erről az egész vírushelyzetről, oltásról beszélgettünk. Egy nagyon értelmes, tájékozott, tanult ember, rengeteg egészségügyis ismerőse és családtagja van, elmesélte nekem, hogy ők mit mondtak és ez is csak azt igazolja, hogy rengeteg itt az átverés. Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenhol az van, amiről ők beszámoltak és nem is fogom ezeket részletezni, ők sem részletezhették annyira, mert az állásukkal játszanának, nem mondhatnak el mindent, mert ki lesznek rúgva.

2021. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!