Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beoltatom magam, akkor...

Ha beoltatom magam, akkor agymosott vagyok, ha nem, akkor idióta és felelőtlen. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Na a másik meg ugye, hogy itt mindenki olyan okos és tanult, hogy mi vagyunk a 10 millió virológus országa, természetesen másodállásban futballszakértők is. Komolyan nem értem, akkor miért tart még most is itt az egészségügy, és hogyhogy nincs a válogatott a top5-ben? Hiszen itt mindenki olyan jól ért ezekhez a dolgokhoz :)

2021. jún. 5. 23:58
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
36%
7-es: Forras? De hat nem eppen arrol van szo ennel a kerdesnel, hogy ne tamadjuk egymast? En az immunologusokban hiszek, es eredetiben olvasom es hallgatom a beszamoloikat, es az en meggyözödesem ezek alapjan, hogy az egyetlen megoldas a virus legyözesere az oltas. (Vagy pedig ugy jarunk, mint a spanyol natha idejen a rengeteg halottal)
2021. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
53%
10-eske, az megvan, hogy sok oltottat IS diszkriminálnak otthon? Ja, addig már nem terjed a látóköröd, hogy lásd, mekkora agyatlan marhaság is ez a kamukártya. Egyre volt jó: valaki szépen megszedte magát vele.
2021. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
37%
#12, miért mindig azzal jöttök, hogy ez meg az mennyire megszedi magát ezzel az egésszel? féltékeny vagy? csinálj valami forradalmit, aztán neked is lesz jövedelmed belőle, és ne azt szidjad, aki próbál tenni azért, hogy újra minden a régi legyen, ez nem a pénzről szól te okos, attól, hogy vannak, akiknek csurran cseppen valami haszon ebből az meg nem a te dolgod, képzeld, abból is jól meggazdagszik valaki, hogy te itt ontod a nyáladat, és írkálsz marhaságokat, #9 voltam :)
2021. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Na kezdődik...

Erről beszéltem, tökmindegy kinek mi a véleménye, mivel nincs konkrét tény elénk állítva, nem lehet megmondani mi a valóság, azért, mert más másképp gondolkozik, miért kell ráerőltetni a saját véleményünket, pláne ilyen stílusban, és miért nem lehet egyszerűen csak elfogadni és tiszteletben tartani? Úgyse tudjuk megváltoztatni a másik véleményét, csak felesleges konfliktust szül.

A kérdés sem azért jött létre, hogy nagyon hozzáértő emberekként megdumáljuk, mi az igazság, hanem erre akartam rávilágítani, hogy milyenek az emberek egymással, ha valamit más másképp gondol.

2021. jún. 6. 13:27
 15/49 anonim ***** válasza:
36%
Pedig mi, a nem oltottak 90%a nem összeesküvés elméletes, csak nem foglalkozunk a vírussal mert nem hat ki az életünkre.
2021. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Amit a 14-es kommentben írtál, az valóban így van. Én ezt mondom már több mint egy éve. A COVID egy hitbeli kérdést, pont azért, amit te is mondtál, hogy nincsenek tényadataink. Álláspontunkat csak annak alapján tudjuk kialakítani, hogy kinek, mely szervezetnek a szavát tekintjük hitelesnek.


Az pedig az emberi jellem egy szintbeli mércéje, miképp tartjuk tiszteletben mások véleményét, miképp kezeljük azon embereket, akik nem azt gondolják, mint önnön magunk.


Sajnálatos, de amit írsz, egyre több emberre érvényesül: másokra ráerőltetni a véleményt, és ignorálni azokat, akik nem úgy gondolkodnak.


Én azt gondolom, hogy a COVID-nak nem akkor lesz vége, ha az utolsó megszorítások is megszűnnek, hanem akkor, amikor az emberek fejében is rend lesz.


Egy egyetemi előadáson hallottam: egy olyan sokk után, mint pl. a rendszerváltás; 6 hónap, mire a politikai élet rendeződik, 6 év, mire a gazdaság talpra áll és 60 év, mire az emberek fel tudják dolgozni a történteket.


Van még vissza bőven a 60 évből...

2021. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
66%

7-es a Pfizer elnöke megkapta a Pfzer Covid 19 elleni oltását.


[link]

2021. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
37%

# 15


Az egy dolog, hogy a társadalmi érdeket ignorálod, de amint elkapod a vírust és poszt-COVID-od lesz, érinteni fog téged is a járvány...

2021. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
43%
#18, voltam vírusos, még szívesen átélném párszor, jó volt. :) nem történhet olyan ami miatt engem érdekelni fog a vírus.
2021. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
63%

# 19


Az ismerőseid is ezen az állásponton vannak?


Amúgy a természetes védettség hamar eltűnik, tehát nem feltétlen leszel sokáig ilyen legény. Pláne, ha közben kialakul nálad egy jó kis autoimmun betegség vagy egyéb hasonló. Nálam is hirtelen derült ki, hogy szteroidra van szükségem.



Csak, hogy árnyaljam a képet.

2021. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!