Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beoltatom magam, akkor...

Ha beoltatom magam, akkor agymosott vagyok, ha nem, akkor idióta és felelőtlen. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Na a másik meg ugye, hogy itt mindenki olyan okos és tanult, hogy mi vagyunk a 10 millió virológus országa, természetesen másodállásban futballszakértők is. Komolyan nem értem, akkor miért tart még most is itt az egészségügy, és hogyhogy nincs a válogatott a top5-ben? Hiszen itt mindenki olyan jól ért ezekhez a dolgokhoz :)

2021. jún. 5. 23:58
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%
Más ember nem érdekel, bocs.
2021. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
91%

Erről az oldalról is lehet tájékozódni:

[link]


De tudom, ezt a legtöbben b..romságnak találják. Akkor kérdem én, milyen híreknek lehet hinni? Csak az a jó, amit a mainstream média terjeszt?

2021. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

17. Igen, én Ugur Sahinra gondoltam aki valóban a Biontech vezérigazgatója, nem a Pfizeré, elírtam, ennyi. :)

[link]

2021. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
0%

32


Azok a jómadarak laposföld-díjban részesültek veszélyes félrevezetésért.


A Webbeteg, a face-n a csoport, ahol orvosoktól lehet kérdezni a vakcinákról, a Szkeptikus Társaság, a Tüdőközpont stb az mainstream média? :D

2021. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
91%

"Azok a jómadarak laposföld-díjban részesültek veszélyes félrevezetésért."


:DDD

Én az kit érdekel, hogy Mari néni gittegylete Mucsajröcsiről kitalált a WC-n ülve egy díjat magának és azt osztogatja? A fellegekből le kéne jönni a realitás talajára is néha.

2021. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
37%

35


Hát nem épp Mari néni alapította a díjat. Többet tanultak azok az emberek és foglalkoztak a tudománnyal, mint te.



Mindenesetre szeretnéd azt gondolni, hogy minden rossz ellen tudsz te magad tenni, így a betegségektől is megvéd egy relatív egészséges életmód.

Az emberek szeretik azt gondolni, hogy teljes mértékig a saját kezükban van a saját sorsuk irányítása.

2021. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
#31 az előbb még azt írtad, hogy másokon nevetni jöttél csak ide, most meg azt írod, hogy nem érdekelnek mások. Ha te sem tudod, mit akarsz, nehéz lehet...
2021. jún. 6. 16:54
 38/49 anonim ***** válasza:
0%
Mások döglődése nem érdekel. Így jobb?
2021. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

#34

Akik ott nyilatkoznak, minden egyes ember SZAKEMBER.


Tessék: https://www.youtube.com/watch?v=iY11nkOEwtM&fbclid=IwAR22xY-..


Hallgasd végig, elismert, nagytudású doktornő.

2021. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
45%

Jesszus, ez leszólja a vektorvakcinákat és az mRNS vakciának? :D A poszt-COVID jobb?

Népességkontroll, emberiség elpusztítása. :D :D :D



Aki ennyire tudományellenes a COVID kapcsán, az más területeken is az?


Náthára nem veszitek be a paracetamolt, hogy ne percenként kelljen orrot fújni és ne fertőződjön felül a sok váladék?

Hörghuruttal, légcsőhuruttal, arcüreggyulladással nem mentek el az orvoshoz?

Felfázással nem mentek el az orvoshoz? Ezekre nem veszitek be az antibiotikumot?

Hölgyeknek, ha havonta fáj, nem vesznek be fájdalomcsillapítót vagy görcsoldót?

A krónikus betegségeiteket nem kezeltetitek? Ha például autoimmun betegségetek lesz (amit vírusfertőzés indít el, ami ellen oltás lett volna), akkor azt nem kezeltetitek?


Azért a villamosvezetőkben, pékekben, villanyszerelőkben bíztok?


Ezeket komoly kérdésekként tettem fel.

2021. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!