Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beoltatom magam, akkor...

Ha beoltatom magam, akkor agymosott vagyok, ha nem, akkor idióta és felelőtlen. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Na a másik meg ugye, hogy itt mindenki olyan okos és tanult, hogy mi vagyunk a 10 millió virológus országa, természetesen másodállásban futballszakértők is. Komolyan nem értem, akkor miért tart még most is itt az egészségügy, és hogyhogy nincs a válogatott a top5-ben? Hiszen itt mindenki olyan jól ért ezekhez a dolgokhoz :)

2021. jún. 5. 23:58
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
52%

Az a különbség hogy az sem érdekel, én inkább élem az életem nyugton és nem foglalkozok hülyeségekkel. Ha meghalok így jártam, az élet része.


Igen, nincs olyan ismerősöm aki oltott.

2021. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
27%

Van konkrét ellenérved az oltásra? Csak egy szúrás.



A munkahelyemen a mi csapatunkban 1 oltatlan van, szomszéd csapatban 0, családban mindenki oltott, baráti körben a zöme.

2021. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
62%

Nincs, annyira erőltetik hogy már azért se. Teljesen feleslegesnek érzem.


Nekem is volt oltott ismerős, de értelemszerűen már így nem ismerem.


Butaságnak tartom hogy ennyire féljen valaki, azért ennyire nem nagy szám az élet.


Én pl orvosnál sem voltam 20 éve, jobb nem tudni arról ha van valami baja az embernek.

2021. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Hagyjátok, ő is csak provokálni jött. Legyen büszke magára, legalább annyira, mintha tett is volna az ég világon bármit a szerencséért. Ha válaszoltok neki, csak még jobban veri majd a nyálát.
2021. jún. 6. 14:51
 25/49 anonim ***** válasza:
48%
Leginkább röhögni jöttem az oltottakon. Ők a védettek de ők azok akik fosnak, nem az oltatlanok. 😂
2021. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

#25 gratulálok, te pontosan beleillesz a kérdés témájába :)

Nem azért, mert oltásellenes vagy, hanem azért mert hergelni tudsz csak másokat undorító stílusban, és azt hiszed, ettől vagy valaki. Bár ezzel igazából csak magadat ásod el, minden egyes ilyen kommenteddel.

2021. jún. 6. 14:58
 27/49 anonim ***** válasza:
40%
Nem herelek senkit, csak olyan nevetséges érveket hoznak fel (post covid istentudja mi), amiken csak nevetni tudok, sajnálom.
2021. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
2021. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Én értem hogy létezik, de te ezekszerint azt nem hogy nem érdekel.
2021. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

#27 hát pedig ezek valós dolgok, nem magamon, de ismerősökön láttam hogy igen, akik alapvetően egészségesek. De gondolom a halál is nevetséges? Meg az is, mikor emberek nyomorodnak meg benne? Meg a gyerekek többszervi gyulladása is? Azért, mert nem látsz, vagy nem akarsz látni valamit, attól még létezik. A tagadással pedig nem fog megszűnni a dolog.

És ezek (sajnos) nem olyan dolgok, amik vagy igazak vagy nem. Létezik. Mondanám, hogyha nem hiszed, menj be egy covid-osztályra, csak ez nem így működik. Mindenesetre én voltam nemrég kórhában, a folyosó másik végén tolták az embereket, akik emiatt kerültek kórházba, koporsót éppen nem vittek abban a negyed órában.

2021. jún. 6. 15:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!