Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beoltatom magam, akkor...

Ha beoltatom magam, akkor agymosott vagyok, ha nem, akkor idióta és felelőtlen. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Na a másik meg ugye, hogy itt mindenki olyan okos és tanult, hogy mi vagyunk a 10 millió virológus országa, természetesen másodállásban futballszakértők is. Komolyan nem értem, akkor miért tart még most is itt az egészségügy, és hogyhogy nincs a válogatott a top5-ben? Hiszen itt mindenki olyan jól ért ezekhez a dolgokhoz :)

2021. jún. 5. 23:58
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
45%

#40, teljesen komoly válaszok.


"Náthára nem veszitek be a paracetamolt, hogy ne percenként kelljen orrot fújni és ne fertőződjön felül a sok váladék?"


Nem.


"Hörghuruttal, légcsőhuruttal, arcüreggyulladással nem mentek el az orvoshoz?"


Nem.


"Felfázással nem mentek el az orvoshoz? Ezekre nem veszitek be az antibiotikumot?"


"A krónikus betegségeiteket nem kezeltetitek? Ha például autoimmun betegségetek lesz (amit vírusfertőzés indít el, ami ellen oltás lett volna), akkor azt nem kezeltetitek?"


Nem, hiszen nem tudok róla, mert nem járok orvoshoz.

2021. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
55%

#31, ezzel mindent elmondtál magadról, te egy begyöpösödött senki vagy és azt hiszi, hogy ő a valaki

ha ennyire okos vagy, akkor miért nem doktoráltál le?

ja meg annyi, ha valaki beoltatta magát, az nem egyenlő azzal, hogy fél az illető, 20 éves vagyok, marhára nem félek a vírustól, a családom és a nagyszüleim egészsége miatt oltattam be magamat, mert nekem ők a legfontosabbak az életemben, hol van itt félelem, max őket féltem, de nem magamat, ez meg, hogy téged nem érdekel más ember sorsa az elég szomorú, lehet, hogy a te felelőtlenséged miatt fertőzőttek meg mások, próbáld meg félretenni az egódat és gondolkodj normális ember módjára

okés, legyen véleményed a vakcinákról, de ne hangoztassad őket, énse súlykolom az embereket, hogy hajrá taka oltatni, mert az jó, pls gondolkozzál el ezen, #9 voltam

2021. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

#38 Majd egyszer visszanyal a fagyi :)

Mások "döglődése" nem érdekel, de aki megpróbál tenni az ellen, hogy ne kerüljön ilyen helyzetbe, annak az arcába nevetsz, kigúnyolod, és ettől te nagynak érzed magad.

Azt hiszed menő ez a stílus, pedig inkább rohadtul gáz, de majd megtanulod, mi az a tisztelet. Vagy az élet veri beléd, vagy egy ember aki arcon vág ;)

2021. jún. 6. 18:17
 44/49 anonim ***** válasza:
😂😂
2021. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
33%
Éljetek akkor továbbra is rettegésben.
2021. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Itt senki nem retteg.

Bár élőben biztos nem lenne ekkora szád😏

2021. jún. 6. 19:00
 47/49 anonim ***** válasza:
“ Én is ki tudok találni 3 szót rád, így látatlanba is (pláne hogy már megmutattad, milyen vagy), de ilyen mélyre ha akarnék se tudnék lesüllyedni”
2021. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam rád azóta se semmilyen random dolgokat, de ha hallucinálsz, fordulj pszichológushoz. Mondjuk ahogy elnézem, amúgy sem ártana :D
2021. jún. 6. 21:23
 49/49 anonim ***** válasza:
Itt alapvetően az a gond, hogy el kellene végezni az antitest vizsgálatokat az oltás előtt nem oltogatni befele mindenkit aki csak jön, azzal ami épp van.
2021. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!