Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora elvárás, hogy náthásan...

Mekkora elvárás, hogy náthásan is dolgozzatok?

Figyelt kérdés
Vagy csak, ha kicsit folyik az orrtok, akkor alibiztek kicsit, hogy otthon maradhassatok

2021. júl. 19. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Sosem szoktam náthával otthon maradni. Tavaly és most tavasszal úgy voltam vele, hogy ha náthás leszek otthon maradok kivételesen hiszen járvány van. Erre még csak egy ártatlan náthám se lett nemhogy influenza vagy rosszabb. :)

Azért a betegszabi miatt nem mindegy. Ha csak ártatlan 2 napos orrfolyás akkor nem maradok otthon. (kivéve most a Covid időszak, ha beteg lennék nem mennek be)

Lázasan egyértelmű hogy nem dolgoznék.

2021. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran vagy amúgy náthás, nálad is kb 2-3 napig tart?
2021. júl. 19. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy évben egyszer a náthás vagyok. Nagyon ritkán betegszem meg. Mióta járvány van még ennyi betegségem se volt.

Ártatlan nátha esetén egy napig ömlik a taknyom, a második és harmadik napon már gyengébben de folyik. Utána meg szinte semmi bajom. Ezért kár lenne egy hetet kihagyni munkából.

2021. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idős vagy?
2021. júl. 19. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
34/N
2021. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Home office van, de mikor nem volt, akkor mérlegeltem. Ha épphogy folyt, bementem, de mikor fejfájás, meg alig kaptam levegőt, akkor a maximális 3 igazolás nélküli betegnapot otthon töltöm.
2021. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!