Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért mondják, hogy az, hogy...

Mért mondják, hogy az, hogy "immunrendszer erősítés" nem létezik?

Figyelt kérdés
Olvastam/hallottam, hogy ez nem létezik, ilyen nincs. Nem értem, hisz ha valaki egészségesen él, egészségesen táplálkozik, rendszeresen mozog, stb, akkor ellenállóbb a betegségekkel szemben. Tehát, erősebb az immunrendszere, amit az egészséges életmóddal sikerült elérnie. Ez azt jelenti, hogy ezek a dolgok erősítik az immunrendszert. Tényleg nem értem, valaki el tudja magyarázni, hogy akkor mért mondják, hogy immunrendszer erősítés nem létezik?
2021. okt. 30. 19:36
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Én egy kb 80 éves professzorhoz jártam a pajzsmirigy alulműködésemmel. Amikor megkérdeztem tőle meddig kell még szedni a gyógyszert rá, azt mondta, hogy hát, abbahagyhatom.. ha nem kérdezek rá akkor a mai napig szedem. És rá ne mondd, hogy rossz orvos, mert egy elismert professzor volt.
2021. okt. 30. 21:22
 22/56 anonim ***** válasza:
66%
Hinni a templomban kell, nem az orvostudományban. Ahogy mondtad, semmi bizonyítékod nincs. Arra sincs bizonyíték, hogy teljes mértékben kizárható a környezeti behatás, sőt! Nagyon is nagy szerepe van a genetikai tulajdonságoknak, életmódnak és környezetnek abban, hogy ki milyen betegségeket fog összeszedni élete során. De nem gondolhatod azt, hogy a szervezet nem támadja saját magát, mert az abszurdum. Arra igenis van bizonyíték, hogy a SAJÁT sejtjeid termelik azokat az anyagokat, amikkel pusztítják egymást. Az, hogy ezt mi váltja ki az egy másik dolog. A lényeg az, hogy úgyis a szervezeted támadja meg saját magát és nem egy vírus fog citotoxikus anyagokat termelni.
2021. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Figyu, te ebben hiszel. Mert nem tudod az igazságot. Semmi gond, te dolgod. Én csak leírtam azt, ami szerintem sokkal hihetőbb, mint ez a "szervezet saját magát támadja" duma. Ez szerintem abszolút hülyeség.
2021. okt. 30. 21:25
 24/56 A kérdező kommentje:
De akkor te azt is elhiszed, hogy a gyógyszeripar az érted van, és a célja az, hogy egészséges legyen minden ember?
2021. okt. 30. 21:26
 25/56 anonim ***** válasza:
46%

A sebészeken kívül minden orvos csak kezel, mert gyógyítani gyógyszerekkel nem lehet, csak nagyon ritka és szerencsés esetekben.

Nem értek egyet azzal, hogy mindenkinek annyi gyógyszert kell felírni, amivel meg lehet tölteni egy egész szekrényt, de ha pótolni kell valamilyen hormont vagy blokkolni kell valamilyen csatornát ami mondjuk szívritmus zavart okoz akkor igenis van értelme a bogyóknak.

2021. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Mert akkor most hangosan fel fogok nevetni:)
2021. okt. 30. 21:27
 27/56 A kérdező kommentje:
Persze hogy van, ezt írtam, én is szedek gyógyszert. Csak az orvosok nem azt keresik, hogy mi a kiváltó ok! Azt leszarják. Tünetet kezelnek.
2021. okt. 30. 21:28
 28/56 anonim ***** válasza:
Egy elismert professzor aki csak rád néz és azt mondja abbahagyhatod a gyógyszer szedését, ha meg nem kérdezed meg akkor nem is szól hogy elég volt? Engem nem nagyon győzött meg. Honnan tudja, hogy mostmár rendben vannak az értékeid? Csinált kivizsgálást? Jársz vissza kontrolba?
2021. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Senki nem fog veled egy kicsit is többet foglalkozni, mint amennyit épp kell, ezt gondolom te is tudod, főleg a jelenlegi egészségügyi helyzetben.
2021. okt. 30. 21:29
 30/56 A kérdező kommentje:
Évekig jártam kontrollra. Évekig. Hozzá. És meguntam, hogy 18 évesen gyógyszeren élek, rákérdeztem muszáj-e még szedni. Kicsit hezitált, és azt mondta, hát, ne szedjem. Ezt nem kell elhinned, de attól még így történt.
2021. okt. 30. 21:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!