Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért mondják, hogy az, hogy...

Mért mondják, hogy az, hogy "immunrendszer erősítés" nem létezik?

Figyelt kérdés
Olvastam/hallottam, hogy ez nem létezik, ilyen nincs. Nem értem, hisz ha valaki egészségesen él, egészségesen táplálkozik, rendszeresen mozog, stb, akkor ellenállóbb a betegségekkel szemben. Tehát, erősebb az immunrendszere, amit az egészséges életmóddal sikerült elérnie. Ez azt jelenti, hogy ezek a dolgok erősítik az immunrendszert. Tényleg nem értem, valaki el tudja magyarázni, hogy akkor mért mondják, hogy immunrendszer erősítés nem létezik?
2021. okt. 30. 19:36
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
77%
Nem bírod felfogni a tényt, hogy a szervezeted igenis saját maga ellen megy a csatába. Laikusként megértem, hogy nincs túl nagy rálátásod a dolgokra, de talán érdemes volna több szemszöget is megvizsgálni. Én elfogadom a véleményed, hogy szerinted a vírusok okozzák, oké ez benne van, mert nincs kizárva a lehetőség, hogy egy elfajzott vírus indukálja a reakciót. De te nagyon nem bírod megemészteni a nyilvánvaló tényt, hogy a szervezeted nem tökéletes és ő is hibázik. Elég egy hiba és már megvan a baj.
2021. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Ok, nem fogunk egyetérteni, te nem olvastad azt a könyvet amit én, mindegy is, én nem foglak győzködni, de én elhiszem azt, hogy nincs olyan, hogy autoimmun betegség. Ezen szerintem felesleges vitázni, te sem fogsz engem meggyőzni, és sem téged.
2021. okt. 30. 21:37
 33/56 anonim ***** válasza:
63%

Drágám, ha a pajzsmirigyed nem működik akkor sokkal nagyobb bajod lesz abból ha nem szeded a gyógyszert, mint abból ha igen. Mert az a gyógyszer tudod mi? Hormonpótlás. És azok a pajzsmirigyhormonok igenis fontosak pl a normális anyagcsere fenntartásában. És nem csak erre van hatása, hanem a szív-érrendszerre. A mentális működésre. Más hormonokra. Nem lehet csak úgy gondolni egyet és abbahagyni. Nem tudom milyen gondod volt és hogy az lehetett-e egy időszakos probléma ami megoldódott, de ha tényleg évekig kezeltek akkor ne gondold, hogy mostmár makkegészséges vagy, mert nem. Csak még nem látod esetleg, hogy valami nincs rendben.

Van aki gyerekkorárol gyógyszereken él, mert mondjuk cukorbeteg. Ő is meg kéne unja azt, hogy naponta akár többször is szúrja magát és ezért egyik napról a másikra abbahagyja? Megteheti, és akkor végre boldog élete lesz, csak nem túl hosszú.

2021. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
63%

Tudod mi a különbség kettőnk között? Az, hogy te egy könyvet olvastál a témában, én meg kb 100-at.

De mostmár komolyan érdekelne a könyv címe, ha estleg nem titok. Kíváncsi lennék mit ír benne ami ennyire meggyőzően hat az emberekre.

2021. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
33 "drágám", több orvosnál is jártam azóta. Nem kell gyógyszert szednem, mert jelenleg tökéletesek az eredményeim. 20 éve nem szedek már gyógyszert. Nyilván bármikor történhet vele bármi, de én csak azt nem értem, hogy 20 éve mért mondta azt a professzor úr, hogy hát, ne szedjem. És mért csak akkor, amikor rákérdeztem. És mint látjuk 20 éve semmi bajom, tehát tényleg nem kellett már a gyógyszer, magától mégsem mondta, hogy ne szedjem. De ezen most mit vitatkozol velem? Ezek tények! Ezen nincs mit vitázni, mondom, több orvosnál voltam azóta és egyébként 20 éve járok vérvételre biztos ami biztos, és minden oké. "Drágám".
2021. okt. 30. 21:55
 36/56 A kérdező kommentje:
34: egészséges pajzsmirigy a könyv címe.
2021. okt. 30. 21:56
 37/56 anonim ***** válasza:
77%

8-as autoimmun betegség van.


[link]


Vagy szerinted a szócikk irodalomlistáján szereplő 56 cikk szerzője mind idióta?

2021. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem lehet egyértelműen kimondani, hogy ez meg az immunerősítő, mert az immunrendszer "erősségét" nem lehet mérni.
2021. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
37 igen, de ezen nem vitatkozom, én így gondolom, te pedig úgy. Te dolgod.
2021. okt. 30. 22:00
 40/56 anonim ***** válasza:
39-es nincs harag, semmi gond, tudomásul veszem és tiszteletben tartom a véleményed.
2021. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!