Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik vakcinának van a...

Melyik vakcinának van a legkisebb kockázata?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy bevezetik a "kötelező" oltást a munkahelyemen, viszont nincs más állás, ahova el tudnék menni dolgozni... (véleményem szerint előbb-utóbb úgyis mindenhol "kötelező" lesz)

A csöves élet/kurválkodás/éhenhalás nem szimpatikus, így kénytelen vagyok nyomás hatására beoltatni magam. Ti mit tapasztaltatok a környezetetekben, esetleg magatokon, melyik vakcina járt a legkevesebb kockázattal?


(Tavaly decemberben átestem a fertőzésen, kb 2-3 napig voltam beteg, azóta semmi problémám nem volt, pedig voltam tömegben elég sokat, így ezért sem oltattam magam)

30/n



2021. nov. 3. 19:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%

Én egyedül a Szputnyikról nem hallottam hogy lett volna valamilyen negatív hatása.


Egy biztos, az AstraZeneca-t még véletlenül se, ha kedves az életed!!..

2021. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a legtöbb ismerősöm Pfizert kapott és kb.mindegyiküknek lett baja.

Én még kitartok, de ha nagyon nem hagynák, csak a kínait választanám. Hátha nem használ, nem árt.

2021. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem az oltástól függ, hanem hogy hogy reagál rá a szervezeted.Nincs olyan szerintem hogy valamelyik oltásnak kisebb kockázata lenne. Menstruációs zavarokat a legtöbb esetben mindegyik okoz.
2021. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes az ismerettségi köröm kapott mindből , de senkinek sem lett baja.
2021. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy legkisebb kockázat, mindenki máshogy reagál rá. Pl nekem a sinopharm után felborult a ciklusom, de tudok olyat akinek semmi baja sem lett. Az itt említett Astra rossz híre sem feltétlenül igaz, ha tudsz angolul olvass statisztikákat, nagyon elenyésző amikor tényleg komoly mellékhatást okozott, ennél is kevesebb volt a halál, inkább politikai okok miatt szidták(angol vakcina, a brexit miatt nem rajonganak értük az EU-s fejesek)
2021. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Hát az én ismeretségi körömben a Szputnyiktól 2 napig szinte haldokoltak, meg remegtek.
2021. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

#5 A mi településünkön egy nő meghalt agyvérzésben 2 nappal azután hogy megkapta


Egy ismerősöm meg az intenzívre került mert vérrögök alakultak ki a lábában..


Neki konkrétan megmondta az orvos aki kezelte hogy:" Ha életben akar maradni akkor nehogy felvegye a másodikat!"

2021. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
7# aha persze csak én az igazat írtam
2021. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
6# ez természee , midnenkinél. dolgozik az immunrendszer
2021. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Egyik ismerősöm ismerőse halt meg covid oltásban,semmilyen tartós betegsége nem volt. Illetve nem egy ember számolt még be ilyen esetről:((
2021. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!